Skip to content

SingularXYZ

SingularXYZ – patikimos, aukštos kokybės lygiagretaus vairavimo bei automatinio vairavimo sistemos bet kuriai technikai.

263074983 100324099173817 3446858395642458888 N

SingularXYZ – inovatyvi lygiagretaus vairavimo bei automatinio vairavo sistema turinti 10-ties colių, ryškų LCD ekraną, kuris užtikrina puikų vaizdą bei malonumą naudotis. Sistemos tikslumą užtikrina antena, kuri palaiko pagrindinius GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo bei QZSS signalus. Skirtingoms darbo sąlygoms puikiai pritaikyta programinė įranga leis operatoriui pasirinkti norimas funkcija nuo tiesios linijos iki individualaus žymėjimo lauke.

Singular Sagro10 1

Lygiagretaus vairavimo sistema SAgro10

Globalios navigavimo sistemos (GNSS) modulis sukomponuotas su aukšto tikslumo sistema.

SAgro10 sistema padės sekti visas reikiamas gaires ir centimetro tikslumo vykdyti užduotis įjungus RTK funkcija (realaus laiko kinetinė informacija).

SAgro10 intuityvi operacinė sistema padės operatoriui efektyviai planuotis darbus, išsaugoti bei susidėlioti darbo planą bei navigavimo kelią, ko pasekoje sumažėja žmogiškosios klaidos tikimybė.

SAgro10 yra lengvai ir greitai patobulinama į automatinio vairavimo sistemą SEM1 (elektrinis variklis, nekeičiant pagrindinės navigacijos), kas leidžia operatoriui beprecedentį tikslumą ir darbo palengvinimą.

Sagro100 1

Automatinio vairavimo sistema SAgro100

Automatinio vairavimo sistema SAgro100 Jūsų ūkininkavimą padaro aiškesnį ir žymiai lengvesnį, be žmogiškų klaidų. Sistema tinkama naudoti vidutinių ir didelių ūkių savininkams. Darbas realiu laiku parodo darbo eigą ir užkerta kelią darbo dubliavimui.

Galingas T10 GNSS planšetinis kompiuteris, SA100 GNSS antenos priimančios visus signalus GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo bei QZSS, SEM2 elektros variklis jautriam vairo valdymui – SAgro100 turi ypač kokybiškus sistemos komponentus, kad Jūsų naudojimas sistema būtų be trukdžių.

Nuo pavasario iki žiemos, nuo žemės dirbimo iki sėjos, purškimo ir derliaus nuėmimo – su sistema SAgro100 galima nustatyti skirtingus padargų tipus ir darbo režimus, kad atitiktų Jūsų poreikius ištisus metus.

Naudojant automatinio vairavimo sistema SAgro100 ūkininkams nereikia susikoncentruoti į vairavimą ir jie gali dirbti nepertraukiamai ilgiau nei įprastai, o tai reiškia mažesnį nuovargį ir didesnį efektyvumą. 2,5 cm tikslumas (RTK) taip pat maksimaliai padidina darbo našumą bei efektyvumą, kartu taupant kaštus.

Sagro150 1

Automatinio vairavimo sistema SAgro150

Naudojant automatinį vairavimą užtikrinamas maksimalus darbo efektyvumas, nereikia rankomis laikyti vairo, todėl galima sutelkti dėmesį į įrangos parametrus ir padargų valdymą.

SAgro150 sistema skirta skirtingų laukų formoms, reljefo tipams ir darbo užduotims. Programinė įranga palaiko daugybę darbo režimų Jūsų patogumui, pvz., tiesi linija, kreivę, važiavimas ratu ir apsisukimas U-turn.

Sistema patobulinta naudojant vieną anteną ir du giroskopus, todėl nebereikia surinkti ir montuoti antenos skersinio ir kampo jutiklių. SAgro150 sistema žymiai sumažina montavimo sunkumus, labai lengvai montuojama ir pagerina suderinamumą su skirtingais traktoriais.

Automatinio vairavimo sistema SAgro150 Jūsų ūkininkavimą padaro aiškesnį ir žymiai lengvesnį, be žmogiškų klaidų. Sistema tinkama naudoti vidutinių ir didelių ūkių savininkams. Darbas realiu laiku parodo darbo eigą ir užkerta kelią darbo dubliavimui.

Sagro200 2

Automatinio vairavimo sistema SAgro200

Visiškai automatizuota vairavimo sistema užtikrinantį efektyvų žemės dirbimo procesą. Didina pelningumą bei produktyvumą. Sistema leidžia nustatyti ypač aukštą 2,5 cm tikslumą, dėl ko yra sumažinama persidengimų rizika.

SAgro200 sistema su S200 GNSS imtuvu, kuriame yra visi GNSS signalai ir giroskopo jutiklis. SAgro200 sistema užtikrina tikslų ± 2,5 cm perdavimo tikslumą, pagerindama Jūsų ūkininkavimo efektyvumą ir kokybę.

S200 GNSS imtuvas turi kartu integruotą GNSS anteną, GNSS modulį, giroskopą ir radiją, supaprastindamas SAgro200 sistemą iki trijų pagrindinių komponentų – konsolės planšetės, vairo ir GNSS išmaniosios antenos.

Integruota sistema sumažina įrengimo sudėtingumą, kartu padidindama bendrą sistemos stabilumą ir suderinamumą bei sklandų perkėlimą tarp traktorių. SAgro200 sistemą galima lengvai sumontuoti greičiau nei per 30 minučių!