Skip to content

CLEANFIX apverčiamieji ventiliatoriai radiatoriams valyti

Haxibms3rx0v

CLEANFIX apverčiami ventiliatoriai užtikrina efektyviausią variklio aušinimą ir radiatorių valymą. Šie ventiliatoriai yra suderinti su Jūsų technikos aušinimo sistemos parametrais, ko pasekoje sumažinamas galios suvartojimas, bei prailginamas technikos tarnavimo laikas. Vieno mygtuko paspaudimu ventiliatoriaus mentės apsukamos į išpūtimo funkciją ir per kelias sekundes pakeičiama oro srauto kryptis. Dėl optimalios CLEANFIX ventiliatorių konstrukcijos ir technolgijos Jūs naudojatės greitu ir efektyviu radiatorių išvalymu!

7777
Icons Engine 01

Daugiau galios. Cleanfix® reversiniai ventiliatoriai gali sutaupyti galios iki 20 AG ir taip suteikti didesnį našumą.

Icons Conditioning 01 1

Optimizuotas aušinimas. Cleanfix reversiniai ventiliatoriai pritaiko savo menčių kampą prie aušinimo reikalavimų. Aušinimo efektyvumas padidėja iki 15%.

Icons Clock 01

Mažiau prastovų. Cleanfix reversiniai ventiliatoriai pailgina priežiūros ir valymo intervalus.

Icons Fuel 01

Degalų taupymas. Lyginant su nešvariais radiatoriais, Cleanfix reversiniai ventiliatoriai palaiko radiatorius švarius ir sutaupo iki 4 kW.

Icons Productivity 01

Padidėjęs produktyvumas. Cleanfix reversiniai ventiliatoriai valo optimaliai, nereikalaudami papildomų laiko sąnaudų.

Icons Radiator 01

Galingas valymas. Cleanfix reversiniai ventiliatoriai automatiškai išpučia nešvarumus iš radiatoriaus konfigūruojamu laiko intervalu.

Icons App

Valdymas per programėlę. Tokios funkcijos kaip radiatoriaus valymas, nustatymai, sistemos patikra ir daugelis kitų gali būti lengvai atliekamos naudojant Cleanfix valdymo programėlę.

Su šia sistema ventiliatoriaus mentės apsukamos su suspaustu oro arba su hidraulinės alyva. Po radiatorių išvalymo procedūros ventiliatoriaus mechanizme sumontuotų spyruoklių pagalba mentės grąžinamos į darbinę padėtį. Jei pageidaujama, valymo procedūrą galima automatizuoti naudojant elektroninį laikmatį.

Ant Cleanfix ventiliatorių menčių galų sumontuoti pusiau standūs antgaliai. Jų pagalba sumažinamas tarpas tarp ventiliatoriaus menčių ir ventiliatoriaus korpuso, ko pasekoje oro srautas didėja nuo 8% iki 15%.

220217 Hagele Produkte16111

Menčių valdymas su suspaustu oru

Sectional View Pneumatic Atuation Vp 6

Menčių valdymas su hidrauline alyva

Sectional View Hydraulic Atuation Vp 4

Fan With Arrow 1 1920x1920 1

Su šia CLEANFIX VP ventiliatorių serija gaunate papildomus pranašumus.

Be funkcijų skirtų aušinimui ir radiatorių valymui, ši ventiliatorių serija siūlo kintamo ventiliatoriaus menčių kampo reguliavimą – pagal technikos aušinimo reikalavimus. Visa tai pasiekiama tik su Cleanfix VP ventiliatoriaus sistema, neįtraukiant technikos variklio elektronikos.

Paleidus variklį, kol dar jis yra šaltas, mentelės nustatomos 18° kampu ir veikia ekonominiu režimu. Kylant variklio temperatūrai kinta ir mentelių pasukimo kampas, taip užtikrinamas optimalus aušinimo efektyvumas. Esant aukštai temperatūrai, mentelėms nustatomas maksimalus 35° kampas . Atvėsus varikliui, mentelės grįžta į ekonominį režimą.

Taigi su šia Cleanfix VP sistema gaunate tylesnį  veikimą, mažesnes degalų sąnaudas ir iki 60 % sumažintas ventiliatoriaus galios sąnaudas!