Skip to content
14 3

Grandininis skutiklis DALBO Powerchain 800

Kova su piktžolėmis, darbas su augalų liekanomis, senų daržovėms auginti skirtų vagų bei lysvių ir laukų lyginimas – visa tai įmanoma su naujuoju DALBO Powerchain 800. DALBO teigimu, su gradikliniu skutikliu galima įterpti ir tarpines kultūras bei įdirbti ražieną. Papildomai sumontuota smulkių sėklų sėjamąja galima vienu važiavimu įsėti ir posėlius, taip sutaupant 1 važiavimą.
Powerchain 800 skirtas išpjauti/išdirbti žemę iki 5 cm gyliu. Pjovimo diskais, sukabintais ant grandinių, ir pasuktais agresyviu kampu dirvožemio paviršius yra atpjaunamas ir apverčiamas įprastu 2-5 cm darbiniu gyliu. Dėl to, Powerchain 800 yra ekonomiškai efektyvus padargas greitam ir kruopščiam žemės dirbimui.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


Konstrukcinės ypatybės

  • DALBO Powerchain 800 sumontuotos 4 atskiros, laisvai pakabintos diskinės grandinės. Kiekviena grandinė susideda iš 31-35 diskų, išdėstytų 40° atakos kampu. Unikali deimantinė grandinių forma ir atstumai tarp diskų sukurti taip, kad būtų užtikrintas visiškas dirvožemio pjovimas.
  • Darbo režime grandinės įtempamos hidrauliškai. Slankiklius galima tiksliai reguliuoti priekyje ir gale perstatant pozicijomis, kad atitiktų darbinį greitį ir lauko sąlygas. Darbinis gylis priklauso nuo dirvožemio sąlygų ir paprastai yra 2-5 cm. Kiekvienas diskas gali būti aprūpintas iki trijų papildomų svorių po 2,4 kg, kad padidėtų darbinis gylis ir agresyvumas.
  • Tik iš Dalbo: Priekyje šoninių rėmo sekcijų sumontuoti atraminiai ratai, kurie užtikrina padargo stabilumą darbo metu.
  • 520/50×17 transportiniai važiuoklės ratai užtikrina stabilų važiavimą lauke ir kelyje. Atraminiai ratai tvirtinami prie šoninių rėmų priešais dirbimo diskus. Ši padėtis užtikrina, kad šoniniai rėmai darbo metu išlaikytų stabilią padėtį, o dirvos paviršiaus kopijavimas būtų geriausias nepriklausomai nuo reljefo, todėl darbo procesas vyksta labai sklandžiai ir stabiliai. Pasirinktinai galima įsigyti autonominius šoninius ratus.
  • Tarpiniams augalams sėti gali būti komplektuojama ir pneumatinė sėjamoji. Powerchain 800 gali būti komplektuojama su sėjamąja – pasirinktinai su 300 arba 500 l bunkeriu. Sėkla išberiama tarp priekinių ir galinių diskų eilių – priekiniai diskai purena dirvą, o galiniai diskai uždengia sėklą.
  • Šiuo metu Powerchain 800, kurio galios poreikis yra apie 220 AG, yra vienintelis turimas modelis, tačiau DALBO ateityje planuoja gaminti ir kitų darbinių pločių Powerchain mašinas.

DEMO turas Lietuvoje

Galerija