Skip to content
Prikabinami Grėbliai
Prikabinami Grėbliai 1
Rotoriaus bėgimo takelis pagamintas iš aukštos kokybės skilimui ir lūžiui atsparaus grafitinio ketaus, kuris užtikriną sklandų ir tolygų grėbimo pirštų judėjimą. Grėbimo pirštai rotoriuje išdėstyti tangentiškai ir judantys sinusoidės dėsniu užtikrinant labai tikslų grėbimo pirštų pozicionavimą grėbiant.
Prikabinami Grėbliai 2
Grėbimo pirštų laikikliai prie rotoriaus susukti trimis varžtais, kurie dėl kūginio paviršiaus prisukant sudaro didesnį kontaktinį plotą ir dėka jų gaunamas puikus išcentravimas ir ilgalaikiškumas. Kiekvieną grėbimo laikiklio korpusą galima pakeisti atskirai, atsukus varžtus ir ištraukti. Nereikia ardyti viso rotoriaus.
Prikabinimas lengvas ir patogus taip neapraunant traktoriaus galinio keltuvo skirta naudoti su mažo galingumo traktoriais.
Dviejų rotorių grėblio darbinis plotis reguliuojamas hidrauliškai. Hidrauliškai paslinkus galinį rotorių, į dešinę, formuojama viena pradalgė paslinkus galinį rotorių, į kairę, formuojamos dvi pradalgės.
Prikabinami Grėbliai 3
Tandeminė važiuoklė esanti standarte leidžia puikiai kopijuoti grėbiamą paviršių ir  išdėstyti kaip įmanoma arčiau grėbimo spyruoklių leidžia išsaugoti aukščiausią ruošiamo pašaro kokybę. Galimybė reguliuoti ratukų posvyrio kampą idealiai pritaikaint grėblį prie lauko kontūro.

Prikabinami grėbliai

4,50 m darbinio pločio prikabinami vieno rotoriaus, ir 6,30 m darbinio pločio grėbliai puikiai tinka mažos galios ir mažo svorio traktoriams. Segmentinė rotoriaus konstrukcija, nuo dulkių apsaugotas bėgimo takelis. Fella rotoriaus pavara be papildomų kampinių ar cilindrinių reduktorių – galios ir kuro taupymas, mažesnė rizika sugadinti padargą, puriai suformuota pradalgė, tolygus paviršiaus kopijavimas ir aukštas rotoriaus pakėlimas galulaukėje.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


Akcentai

  • Patvarus dizainas
  • Hidrauliškai pakeliama/nuleidžiama važiuoklė
  • Nuimami visi spyruoklių laikikliai
  • Efektyvus ir švarus darbas. 
  • Lengvas reguliavimas
  • Didelis darbinis plotas
  • Mažas galios poreikis

 

TECHNINIAI DUOMENYS

MASSEY FERGUSONRK 451 TRRK 702 TR-SDX
Darbinis plotis, m4,56,3 / 7
Formuojama pradalgė, m0,75–1,600,60 -1,90
Rotoriaus velenų skaičius, vnt12 2 x 12
Spyruoklių skaičius, vnt44
Trasporinis plotis, m1,992,3
Rekomenduojama galia, AG4145
Svoris, kg6201380

Galerija