Skip to content
Prikabinami šoninio Grėbimo Grėbliai 01
Tikslus sekimas dėka paslankios pakabos leidžia idealiai reaguoti į traktoriaus judėjimą.
Prikabinami Grėbliai Centrinio Grėbimo Grėbliai 1
Jet Effect rotorių pakėlimo sistema. Prieš pakeliant rotorių visų pirma pakeliama jo priekinė dalis, o tik tada visas ir atvirkščiai – nuleidžiant rotorių pirmiausia padedama galinė dalis tuomet priekinė. Taip yra švariai sugrėbiama žolė ir pašaras neužteršiamas žemėmis. Abu rotoriai keliami vienodai taip užtikrinant gerą manevringumą ir apsisukimą galulaukėse
Prikabinami Grėbliai Centrinio Grėbimo Grėbliai 2
Steer GUARD automatiškai vairuojama 50 km/h transportinė važiuoklė. Grėblio ratai idealiai seka traktoriaus vėžėmis, todėl Jūs visada užtikrinti, kad apsisuksite siauriausioje galulaukėje, o bet kokio manevravimo metu išlaikysite didžiausią stabilumą ir saugumą. Vairavimo velenas įmontuotas rėmo viduje taip apsaugant jį nuo išorinių veiksnių.
Prikabinami Grėbliai Centrinio Grėbimo Grėbliai 3
FELLA Land Chassis tandeminės važiuoklės. Ratukai sumontuoti prie pat grėbimo spyruoklių idealiai kopijuoja dirvos paviršių, o žolė švariai sugrėbiama iki paskutinio šapelio. Tokia rotoriaus važiuoklės sistema kompaktiška, neišsikišusi už rotoriaus ribų.
Prikabinami Grėbliai Centrinio Grėbimo Grėbliai 4
CamControl sistema – rotoriai gale lauko pakeliami į fiksuotą padėtį, grėbimo spyruoklės pakylą virš pradalgių ir hidrauliniu būdu šakų bėgelis yra pasukamas taip gaunant šakų padėtį horizontalioje padėtyje. Galulaukėje rotorių pavaros nereikia išjungti nekliudoma sugrėbta pradalgė ir gaunama aukšta net 50 cm prošvaisa apsisukant.
Prikabinami Grėbliai Centrinio Grėbimo Grėbliai 5
FELLA grėbliuose galia perduodama tiesiausiu būdų ir turi perkrovos apsaugas ir laisvos eigos movas. Šie apsaugos elementai apsaugo grėblį išjungus galios tiekimo veleną,  grėblio rotoriai nelaužomi, o su laisvos eigos mova apsaugoma perdava – galima sulankstyti rotorius į transporto poziciją.
Prikabinami Grėbliai Centrinio Grėbimo Grėbliai 6
Rotoriaus bėgimo takelis pagamintas iš aukštos kokybės skilimui ir lūžiui atsparaus grafitinio ketaus, kuris užtikriną sklandų ir tolygų grėbimo pirštų judėjimą. Grėbimo pirštai rotoriuje išdėstyti tangentiškai ir judantys sinusoidės dėsniu užtikrinant labai tikslų grėbimo pirštų pozicionavimą grėbiant.
Prikabinami Grėbliai Centrinio Grėbimo Grėbliai 7
Patentuota FELLA Cardanic Suspension  trimatė kopijavimo sistema. Puikus dirvožemio kopijavimas tiek skersine, tiek išligine kryptimis. Nesvarbu ar žolė įdubose ar ant kalvų ji sugrėbiama geriausiu būdu ir be nuostolių nedraskant paviršiaus.

Prikabinami šoninio grėbimo grėbliai su važiuokle

Šiame segmente 4 grėblių modeliai 5,80–8,50 m darbinio pločio su transportine važiuokle. Visais MF šoninio grėbimo grėbliais galima formuoti dvi arba vieną sąvalką, priklausomai nuo žolės kiekio. Mažas traktorius ir didelis darbinis plotis padeda maksimaliai sutaupyti grėbimo darbuose.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


Šie MF modeliai išskirtiniai ir tuo, kad galima for­muoti vieną pradalgę dešinėje, o jeigu labai daug masės – dvi atskiras pradalges. Todėl šie grėbliai labiau tinka ūkiams, kuriuose naudojama keletas skirtingų pašarų ruošimo būdų. Formuojant šoni­nę pradalgę abiem rotoriais galima sugrėbti masę iš 11,00–17,00 m todėl efektyviai išnaudojamas savaeigis smulkintuvas arba rinktuvinė priekaba. Presuojant ritininiais presais geriau formuoti vie­ną šoninę sąvalką sugrėbtą iš 5,80‒8,50 m. Šoninio grėbimo grėblius su transportine važiuokle patogu naudoti ir tada, kai turite daug netaisyklingos for­mos laukų, kadangi galima atskirai pakelti rotorius ir pabaigti grėbti iki lauko galo.

Akcentai

  • Manevringumas lauke ir galulaukėse
  • JetEffect sistema pakelianti pirmiausia rotoriaus priekį, o po to galinę dalį
  • Puikus reljefo kopijavimas dėka tandeminės važiuoklės
  • Mažai galios reikalaujantys grėbliai
  • Didelis darbinis plotis
  • Lengvas aptarnavimas

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSONRK 662
SD-TRC
RK 672
SD-TRC
RK 772
SD-TRC
RK 842
SD-TRC
RK 842
SD-TRC-PRO
TipasSu transportine važiuokle
Rotorių skaičius, vnt22222
Darbinis plotis, m6,656,77,78,48,4
Formuojama pradalgė, m0,6–1,900,6–1,900,6–1,900,6–1,900,6-1,90
Rotoriaus laikiklių skaičius, vnt10/1212/1212/121313
Spyruoklių skaičius 1 laikikliui, vnt4 / 44 / 44 / 54 / 54 / 5
Transportinis plotis, m2,652,6532,962,96
Rekomenduojama galia, AG2630456060
Svoris, kg15501580210024002450