Skip to content
Cultitrail Kultivatoriai
Cultitrail Kultivatoriai 1
Kultivatoriaus ratai išdėstyti arčiau padargo vidurio leidžia paskirstyti svorį tolygiai ir stabiliai, išlaikyti darbinį gylį visame padargo plote.
Cultitrail Kultivatoriai 2
Standartiškai CultiTrail turi 5 eiles lenktų noragų (45 x 10 mm), kurie agresyviai įdirbą dirvą. 400 mm atstumas tarp noragų užtikrina gerą žemės pralaidumą net ir šlapiomis darbo sąlygomis.
Darbinis kultivatoriaus gylis yra reguliuojamas hidrauliškai ir išlaikomas su specialiomis ant cilindro uždedamomis įkabėmis.

Pakabinami kultivatoriai CULTITRAIL | 5,0–6,0 m

Didelio našumo universalus kultivatorius puikiai tinka suartos dirvos ar skustų ražienų dirbimui. Vienu važiavimu atlieka kelias funkcijas: pirmiausia hidrauliniu būdu reguliuojama segmentinė lyginimo lenta sutrupina grumstus ir išlygina dirvos paviršių, 5 eilių noragai išpurena dirvą 10–12 cm gylyje, o galinis volas sutankina ir paruošia dirvą sėjai tiek noragine, tiek diskine sėjamąja. CultiTrail – tai padargas be kurio sunku dirbti tradiciniame ūkyje. Kompaktiškas, hidrauliškai sulankstomas rėmas ir transportinė važiuoklė leidžia saugiai pervežti kultivatorių iš vieno lauko į kitą. Dėl mažo gabaritinio ilgio kultivatoriumi patogu dirbti įvairių dydžių ir formų laukuose. Transportinė važiuoklė sumontuota taip, kad būtų galima stabiliai išlaikyti darbinį gylį, o ratų vėžės liktų išpurentos ir iškultivuotos.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


  • Kompaktiškas, hidrauliškai sulankstomas rėmas;
  • Saugus automatinis transportinis užraktas;.
  • Hidrauliškai reguliuojama priekinė segmentinė lyginimo lenta;
  • Transportinė važiuoklė 4 vnt. 300/55X14,5 ratai;
  • Hidrauliškai reguliuojamas darbinis gylis;
  • Papildomai galima komplektuoti: 10 mm skersmens aketėles, galinę segmentinę lyginimo lentą, Crosskill, vamzdinį ar ardelinį volą.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

CultiTrail modeliai500600
Darbinis plotis, m5.006.00
Segmentinė lyginimo lentastandarte
Lyginimo lentos segmentai, vnt.1822
“S” formos noragų skaičius6377
Noragų eilių skaičius, vnt.55
Transportinis plotis, m2.502.50
Rekomenduojama galia nuo, AG100125
Svoris, kg23002500