Skip to content
šienapjovių Junginiai
šoninio Centrinio Pakabinimo šienapjovės 1
Veleninė perdava. Per visą pjovimo juostą eina šešiakampis velenas, kuris kampiniais reduktoriais perduoda sukimą į pjovimo diskus. Tolygiai perduodama galia į pjovimo diskus ir pjovimo elementai yra apsaugoti nuo perkrovų ir užsiblokavimo.
šoninio Pakabinimo Velenu Varomos šienapjovės 4
DriveGuard apsauga. Ši apsauga montuojama pjovimo disko išorėje. Sutikus kliuvinį ir suveikus apsaugai (nukerpama metalinė plokštelė) diskas sukasi sava eiga ir nėra pažeidžiamas jį sukantis reduktorius. Pakeitimas užtrunka tik keletą minučių.
šoninio Centrinio Pakabinimo šienapjovės 6
TurboLift – hidropneumatinė pjovimo juostos amortizavimo sistema, kuri užtikrina pastovų slėgimą visą pjovimo laiką. Ši sistema leidžia šienapjovei puikiai kopijuoti paviršių neslegiant pievos visu savo svoriu. Paprasčiausia ir patikimiausia sistema rinkoje!
šienapjovių Junginiai 1
Dėl centrinio šienapjovės pakabinimo šienapjovė puikiai kopijuoja pjaunamą paviršių. Apsisukant galulaukėse hidrocilindras užrakinamas saugant šienapjovę nuo švytavimų į šonus, o mechaninė spyruoklė išlaiko lygiagretumą pakeliant / nuleidžiant šienapjovę galulaukėse.
šoninio Pakabinimo Velenu Varomos šienapjovės 6
Greita peiliukų pakeitimo sistema. Šienapjovės peiliukus galima greitai pakeisti naudojant ComfortChange sistemą. Su specialiu raktu peiliuką išimsite ir įdėsite greičiau nei per 20 s.
šienapjovių Junginiai 2
SafetySwing apsaugos sistema. Šienapjovės dalis, atsitrenkusi į kliūtį atsilenkia atgal ir kyla į viršų ir aplenkusi kliūtį grįžta savo svorio dėka į pradinę padėtį, tęsiant toliau darbą bei neišlipant operatoriui iš traktoriaus kabinos. Apsauga sumontuota tritaškės pakabos centre taip leidžiant didžiausią galimą atsilenkimo galimybę. Ši sistema veikia net jei ir kliūtis užkabina arčiausiai traktoriaus esantį pjovimo diską.
šienapjovių Junginiai 3
Šienapjovių modeliuose su transportavimo juosta (940 x 2700 mm), kuri skirta sunešti didelį pjaunamos masės kiekį dirbant dideliu greičiu naudojamas hidraulinė sistema BeMove, kurios dėka galima reguliuoti formuojamo baro plotį.

Šienapjovių junginiai

Kaip ir šoninio pakabinimo, šios šienapjovės gaminamos su Massey Ferguson* (Fella) patentuota kampinių reduktorių diskų sukimo pavara bei pjovimo aparato apsaugos sistema DriveGUARD. Ypač didelio našumo šienapjovių junginiai stambiems ūkiams, bendrovėms ar paslaugas teikiančioms rangos firmoms.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


Unikali šienapjovių konstrukcija pasižymi tuo, kad vieną plaušintuvą galima keisti kitu, užtrunkant vos kelias minutes. Taip pat atkabinus plaušintuvą galima uždėti apsauginį galinį tentą. Gale šienapjovės esantys transportinės juostos lengvai susitvarko ir perneša didelį masės kiekį formuojant vieną pradalgę. Taip pat esant poreikiui transporterius dėka BeMove sistemos galima hidrauliškai stumdyti, atitinkamai pritaikant prie turimo preso rinktuvo suformuojant reikalingo pločio pradalges. Norint, galima transporterius pakelti ir formuoti tris pradalges taip palengvinant vėlesnius pašaro ruošimo darbus su vartytuvu ir/ar grėbliu. Turint traktorių su ISO-BUS jungtimi galima lengvai valdyti šios šienapjovės darbą ir stebėti jutiklių pagalbą velenų sukimosi greitį ir stebėti šienapjovės apkrovimą bei išvengti šienapjovės perkrovimo. Sulankstymo ir išlankstymo valdymas ISO-BUS jungties pagalba leidžia baigus darbą nesustojus šienajovę nustatyti į transportinę padėtį ir išjudėti į kitą lauką. Didelis pjovimo plotis ir greitis ir technologiniai Massey Ferguson (Fella) sprendimai užtikrina didžiausia pjovimo našumą.

*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson – skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

Akcentai

 • Pastovus pjaunamo paviršiaus kopijavimas „plaukiančiojoje padėtyje“
 • Valdymas iš traktoriaus kabinos
 • Mažos kuro sąnaudos
 • Neužterštas pašaras net sudėtingomis sąlygomis
 • Didelis darbinis plotis (iki 9,30 m).
 • Didelis darbinis greitis (iki 30 km/h).
 • Ypač efektyvi apsauga nuos susidūrimo su kliūtimis.
 • Comfort Change greita peiliukų keitimo sistema.
 • Patogu transportuoti ir didžiausio pločio junginius. 
 • SafetySwing apsauga sutikus kliūtį
 • KCB modeliai su ISO-BUS jungties ir protokolo palaikymu

 

TECHNINIAI DUOMENYS

ModeliaiDM 8612 TLDM 8612 TL-KCDM 8612 TL-RCDM 9614 TLDM 9314 TL-KCDM 9314 EL-TL KCB
Darbinis plotis, m8,30-8,608,30-8,608,30-8,609,30-9,609,309,30
Diskų skaičius, vnt2 x 62 x 62 x 62 x 72 x 72 x 7
Formuojama pradalgė apie, m2 x 1,802 x 1,2-2 2 x 1,2-22 x 2,32 x 1,85 – 3,251,80 – 3,00
Transportinis plotis, m2,992,992,992,992,782,78
Rekomenduojama galia, AG110150140130200230
Svoris, kg161022502310185028303450