Skip to content
2 1

Priekinė pakaba

5 1
MF priekinės 3-taškės pakabos keliamoji galia 5000 kg. Sėjantiems su sudėtinėmis sėjamosiomis, galima pasirinkti ir priekinį GTV. Tokiu būdu priekyje montuojamas sėjamosios bunkeris, leidžia darbus atlikti našiau ir su mažesnėmis sąnaudomis. Visuose MF 8700S serijos traktoriuose, priekinė 3-taškė pakaba ir priekinė hidraulinė pora turi savo atskirą valdymo vožtuvų bloką, todėl nebereikia išnaudoti galinių hidraulinių porų. Šitaip galima prie traktoriaus kabinti sudėtingus padargus, ir visada turėti didžiausią komfortą. Išgaubtas priekinė pakabos rėmas leidžia susukti traktoriaus priekinius ratus didžiausiu kampu, todėl užtikrintas geriausias manevringumas.

Galios ir svorio santykis

6 1
MF traktoriai turi vieną geriausių galios ir svorio santykį – 47/53 svorio pasiskirstymas ant ašių užtikrina stabilumą ir trauką, be papildomo svorio. Todėl atliekant transportavimo darbus galima vežti didesnį krovinį. Kai reikalinga didesnė trauka, visada galima padidinti traktoriaus svorį papildomais balastiniais svoriais. MF 8700S traktorių maksimalus leistinas svoris 18000 kg, o tai yra daugiau, nei reikia ratiniam traktoriui. Priekyje montuojami svoriai, gali būti pakeisti integruota priekine 3-taške pakaba, todėl svorio keitimas tampa greitai įveikiama užduotimi. Į tritaškę pakabą kabinami monolitiniai svoriai gali būti 1200, 1500, 1800 ir 2400 kg. Naudojant sunkius padargus tikslinga išnaudoti ir galinę traktoriaus ašį. Į galinius ratus galima dėti integruotus svorius po 250, 500, 750 ar net po 1500 kg.

AGCO Power varikliai

1 1
MF 8700S serijoje naudojami varikliai, atitinkantys griežčiausius Tier 4 Final emisijų standartus. Šešių cilindrų 8,4 litro 24 vožtuvų, su aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail, turbo kompresoriumi ir tarpiniu oro aušinimu aprūpinti agregatai. Deginių neutralizavimo sistema su SCR ir dyzelino oksidacijos katalizatoriumi (DOC) sumontuoti po variklio gaubtu ir išmetimo vamzdyje, šalia kabinos, todėl nereikia didinti variklio gaubto, o matomumas aplink traktorių išlieka toks pat puikus. Kadangi MF 8700S serijos traktoriuose naudojama jau 3 kartos SCR sistema, tai AdBlue sąnaudos mažesnės, efektyvesnis deginių neutralizavimas ir maksimali galia išvystoma visą laiką.

Priekinis tiltas

7 1
Priekinis amortizuojantis tiltas MF 8700S serijos traktoriuose – protingas inžinierių sprendimas. Tai balkinė tilto konstrukcija su dviguba „U“ formos lygiagretaus kopijavimo sistema. Vienas stambus hidraulinis cilindras ir tilto amortizavimo valdymo kopiuteris užtikrina gerą komfortą, didžiausią trauką ir gerą manevringumą. Mažiau judančių dalių ir stambios tilto korpuso detalės užtikrina ilgaamžiškumą. Specialus sustiprintas priekinio tilto dizainas skirtas ūkiams, kurie naudoja dvigubintus ratus priekyje. Šiam reikalui MF inžinieriai sukūrė stambesnius vairavimo cilindrus, traukes, posūkio šarnyrus ir stambesnes galines pavaras. Tokiu būdu tiek balkinis, tiek amortizuojantis QuadLink HD tiltas leidžia be rūpesčių naudoti visus dvigubintus traktoriaus ratus.

Specialios padangos

5 1
Prie visų svarbiausių MF 8700S bruožų prisideda ir vienas naujesnių – ypač žemo slėgio ir didelės apkrovos Michelin AXIOBIB 2 padangos. MF kartu su Michelin atlikę daug bandymų gavo ypač gerus rezultatus. Naujas ir padangos matmuo – 650/85 R42, kuris ir skirtas didelės galios traktoriams. Naujo dizainio padangos gali dirbti lauke net su 0,8 bar slėgiu. Žemas slėgis leidžia padangos atraminį plotą į dirvą padidinti iki 26%, todėl padanga vienu metu į žemę remiasi net 3 poromis protektorių. Tokiu būdu trauka paididėja net iki 28%. Tai reiškia iki 30% sumažėjusį prabuksavimą, padeda sutaupyti kuro ir laiko, o darbo efektyvumas padidėja net iki 11%.

Automatinė vairavimo sistema

7 1
MF savo klientams siūlo Auto-Guide automatinę vairavimo sistemą. Pagal kiekvieno ūkio poreikius galimas skirtingas vairavimo tikslumas. Su nemokamu signalu iki 15-25 cm, esant tikslumo poreikiui iki 10 cm, ir galiausiai reikliausiems klientams net 2,5 cm.

Kabinos komplektacija

11 1
Efficient
Pažangi įranga, skirta padidinti jūsų darbo efektyvumą. Ypač patogus kasdieniniam darbui Command Control Armrest porankis su transmisijos, galinės pakabos, hidraulinių porų, GTV ir galulaukių sistemos valdymu. Visos svarbiausios ir dažnai atliekamos operacijos valdomos atliekant mažai rankos judesių, todėl operatorius nepervargsta. Pagal poreikius Efficient verisja gali būti užsakyta su Datatronic-4 valdymo kompiuteriu.
Exclusive
Didžiausio produktyvumo ir inovacijų išraiška. Command Control Armrest valdymo porankis su universalia visų funkcijų valdymo svirtimi Multipad. Traktoriaus parametrų ir valdymo kompiuteris Datatronic-4CCD, ISOBUS jungtis, elektra valdomos hidraulinės poros, automatinė klimato kontrolės sistema – viskas komfortui, kurį Jūs vertinate. Naujausia ISOBUS technologija leidžia lengvai susieti Jūsų traktorių su užkabintu padargu, kad valdymą galėtumėte atlikti Jums įprastais Datatronic-4CCD kompiuteriu ir Multipad svirtimi.

Bepakopė transmisija

7 1
MF 8700S traktoriuose naudojama geriausia rinkoje bepakopė transmisija Dyna-VT. Ji išsiskiria ekonomiškumu, efektyviu galios perdavimu iš variklio į ratus, ypač dideliu lankstumu dirbant skirtingus darbus ir patogiausiu naudojimu. Unikali transmisijos konstrukcija leidžia traktoriui važiuoti Jūsų pasirinktu greičiu, išlaikant pačius mažiausius variklio sūkius, taip sutaupant žymų kuro kiekį. Tad kuo daugiau valandų MF 8700S galiūnai dirba, tuo greičiau jie atsiperka, lyginant su kitais šio segmento traktoriais

Galinė pakaba

8 1
MF 8700S serija aprūpinta galingiausia hidrauline sistema ir nepriekaištingomis 3-taškėmis pakabomis. Nenuostabu, juk būtent Massey Ferguson išradimas 3 taškų padargų pakaba, be kurios šiandien neišsiverstų nei vienas traktorių gamintojas. Atviro arba uždaro tipo Load Sensing hidraulinės sistemos, kurių našumas 205 l/min užtikrina visuose šios serijos traktoriuose reikalingą hidraulinį srautą ir galią. 5 T priekinės ir 12 T galinės pakabos ir net iki 9 hidraulinių porų leidžia traktorių išnaudoti maksimaliai.

MF 8700 S | 280-400 AG

Sumažinkite darbo krūvį su galingiausiais Massey Ferguson traktoriais. Naujoji MF 8700 S serija – Massey Ferguson inžinierių pasiekimų viršūnė. Ją puošia galingiausias iš kada nors pagamintų traktorių, modelis – flagmanas, kurio standartinis variantas viršija 400 AG. Iš esmės naujoviška MF 8700 S serija šioje kategorijoje užtikrina labiausiai veiksmingą, efektyvią ir naudingą galią. Jei jau esate Massey Ferguson klientas, atidžiau patyrinėkite ir pamatysite, dėl ko MF 8700 S traktoriai yra dar našesni už tas mašinas, kurias jau pažįstate ir kuriomis pasitikite. O jei dar nesate Massey Ferguson klientas, prašome skaityti toliau, kad suprastumėte, kuo MF 8700 S serija skiriasi nuo kitų traktorių panašios galios diapazone.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


GALINGIAUSI MF TRAKTORIAI

Tai traktoriai, galintys lengvai apdirbti hektarą po hektaro sunaudojant mažiausiai degalų ir operatoriui patiriant mažiausią nuovargį. Nors tai didžiausi Massey Ferguson pagaminti traktoriai, aiškiai juntamas jų panašumas į kitus MF traktorius, išlaikomi to paties solidaus ir stilingo dizaino štrichai. Taip pat iš karto matyti tas pats įsipareigojimas užtikrinti produkto kokybę, būdingą visiems MF produktams, nes MF 8700 S išrado tų pačių kvalifikuotų inžinierių ir gamintojų komanda, esanti Bovėje (Prancūzijoje).

MF 8700 S seriją sudaro 6 modeliai, aprėpiantys nuo 280 iki 400 AG traktorius. AGCO Power variklis sujungtas su Dyna-VT bepakope transmisija, unikali OptiRide kabinos amortizacija, galinga hidraulinė sistema, 5000 kg priekinė ir 12000 kg keliamosios galios galinė 3-taškė pakaba – šiandien ekspertų veritnamas kaip vienas geriausiai sukonstruotų traktorių savo klasėje.

  • Naujos kartos AGCO Power varikliai su AdBlue sistema atitinkantys Tier 4 Final galutinius emisijų standartus, yra vieni taupiausių, o be to, užtikrina didelį sukimo momentą ir neprilygstamą galią. Dar 2008 metais Massey Ferguson buvo pirmieji įdiegę ir pradėję naudot AdBlue deginių nukenksminimo sistemą, kurią šiandien pradėjo naudoti visi traktorių gamintojai. Galite būti užtikrinti, kad ne tik mažiausios kuro, bet ir AdBlue tirpalo sąnaudos bus garantuotos pasirinkus MF 8700 S serijos flagmanus.
  • MF 8700 S traktoriuose naudojama geriausia rinkoje bepakopė transmisija Dyna-VT. Apskritai bepakopė transmisija išsiskiria ekonomiškumu, efektyviu galios perdavimu iš variklio į ratus, ypač dideliu lankstumu dirbant skiritngus darbus ir patogiausiu naudojimu. Unikali transmisijos konstrukcija leidžia traktoriui važiuoti Jūsų pasirinktu greičiu, išlaikant pačius mažiausius variklio sūkius, taip sutaupant žymų kuro kiekį. Tokiu būdu, kuo daugiau valandų MF 8700 S serijos galiūnai dirba, tuo greičiau jie atsiperka, lyginant su kitais šio segmento traktoriais. DTM – dinaminis traktoriaus valdymas automatiškai valdo mažiausius galimus variklio sūkius, palaikydama pastovų, nustatytą traktoriaus judėjimo greitį. Supervisor sistema automatiškai valdo traktoriaus judėjimo greitį, pagal per daug padidėjusią variklio apkrovą. Tokiu būdu operatorius atlieka paprasčiausią traktoriaus vairavimą, padargų nustatymus ir valdymą, visą judėjimo greitį ir variklio apkrovą palikdamas valdyti pačiam traktoriui.
  • Naši ir galinga, nuo transmisijos atskira hidraulinė sistema, su virš 200 ltr/min hidraulinio siurblio našumu. Iki 6 hidraulinių porų į galą ir iki 3 į priekį. Galinės 3-taškės pakabos keliamoji galia 12 tonų, priekinės pakabos 5 tonos. Tai daugiau nei reikia Jūsų ūkiui, bet visada gera žinoti, kad turi rezervą.
  • Massey Ferguson jau seniai yra lyderis teikiant sprendimus, padedančius ūkininkams iki minimumo sumažinti darbines išlaidas, o MF 8700 S traktoriai tęsia šią tradiciją – įdiegtos naujausios AGCO Fuse Technologies™, leidžiančios operatoriams ir savininkams nuolat gauti reikiamą informaciją ir palaikyti optimalų savo mašinų darbą.

Massey Ferguson visada buvo vieni geriausių traktorių ne tik technine, technologine prasme, bet ir dizaino atžvilgiu, operatoriaus aplinkos ergonomiškumu. Du kabinos įrangos paketai: Efficient arba Exclusive. Abiem atvejais – geriausia  savo klasėje operatoriaus aplinka. Command Control porankis, su visais svarbiausiais valdymo jungikliais ir mygtukais visada šalia, po ranka. Papildomos funkcijos ir sistemos, kaip GTV greičio parinkimas, jėginio pakabos valdymo nustatymas, reikalingų šviesų įjungimas, 4 varančių ratų ar galinio diferencialo blokituotės aktyvavimas valdomi dešiniame kabinos statramstyje įmontuotais mygutkais. Tokiu būdu valdymo porankis neperkrautas nereikalingais, retai darbų eigoje naudojamais mygtukais. Unikali 4 taškų nepriklausoma kabinos amortizacija OptiRide Plus suteikia maksimalų komfortą operatoriui ir keleiviui, dirbantiems Massey Ferguson galiūnais.

Techniniai duomenys

MODELISMF 8727 SMF 8730 SMF 8732 SMF 8735 SMF 8737 SMF 8740 S
Sertifikuojama nominali galia, kW/AG*206/280224/305246/335262/356280/381280/381
Sertifikuojama maksimali galia, kW/AG**225/306243/330266/362280/381298/405298/405
Maksimali galia be EPM, kW/AG**198,5/270217/295235/320257/350272/370294/400
Maksimalus sukimo momentas, Nm130013901530159016001600
Galimos transmisijosDyna-VTDyna-VTDyna-VTDyna-VTDyna-VTDyna-VT
Hidraulinio siurblio našumas, l/min205205205205205205
Galinės pakabos keliamoji galia, kg120001200012000120001200012000
Maks. hidraulinių porų skaičius, vnt2 + 62 + 62 + 62 + 62 + 62 + 6
Traktoriaus bazė, mm310031003100310031003100
Didžiausias bendras ilgis, mm620062006200620062006200
Didžiausias aukštis, mm351535153515351535153515
Bazinis svoris, kg108001080010800108001080010800
Maksimalus bendras svoris, kg180001800018000180001800018000
Kuro / AdBlue bako talpa, l630/60630/60630/60630/60630/60630/60
* Prie 2100 aps/min
** Prie 1950 aps/min

Galerija