Skip to content
Pagrindinėdx20+
20 20
Visų SSKY dvidiskių trąšų barstytuvų trąšadėžė yra padalinta į atskirus trapecijos formos bunkerius, kurie užtikrina tolygų trąšų slinkimą darbo metu. Taip pat, apsisukinėjant galulaukėje, trąšos lieka tolygiai pasiskirsčiusios visoje trąšadėžėje. Du atsidarantys sietai užtikrina lengvą barstytuvo priežiūrą, taip pat, apsaugo nuo nekokybiškų trąšų. Apatinė trąšadėžės dalis, diskai ir mentės yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, kad būtų išvengta šalutinio trąšų poveikio.
2020 1
FertiWay – unikali patentuota sistema, kuria reguliuojamas darbinis barstytuvo plotis. Keičiantis trąšoms, dažnai keičiasi ir jų fizinės savybės, todėl skiriasi skriejimo trajektorija. Skirtingos trąšos ūkio laukuose turi būti beriamos vienodu pločiu, todėl reikalinga pasiektus trąšoms, pakeisti ir barstytuvo nustatymus. Dažnai tai būna bėrimo menčių atakos kampo keitimas ir GTV sūkių keitimas, menčių keitimas, barstytuvo atakos kampo keitimas ir kiti sudėtingi reguliavimai. SKY FertiWay sistema leidžia pakeisti bėrimo plotį, perstumiant vos vieną svirtelę, pagal skalės padalas. Ir štai viskas. Tiesiog stumdant svirtelę yra keičiama trąšų padavimo snt disko vieta, o tai ir įtakoja skirtingą darbinį plotį. Skirtingoje vietoje ant mentės paduotos trąšos įgauną skirtingą pagreitį, dėl ko yra skirtinga sklidimo trajektorija. Tokiu būdu, SKY inžinieriai naudodami CEMIB stendą ir imituodami visas galimas bėrimo lauke pozicijas sukūrė greito barstytuvo sureguliavimo programą FertiTest, kurioje virš 850 ir kiekvienais metais kaupiama vis daugiau skirtingų trąšų.
SULKY inžinieriai sukūrė unikalų DX maišytuvą ir trąšų padavimo sistemą, kuri įmontuota trąšadėžės apatinėje dalyje. Tai mažiausiai žalojantis trąšas maišytuvas visoje barstytuvų rinkoje. O šio maišytuvo pagalba pasiekiama 3‒1000 kg/ha trąšų išbėrimo norma. Eiga pirmyn – atgal ir spyruokliniai judesiai į šonus užtikrina pastovų ir vienodą trąšų padavimą diskams, nesvarbu kiek trąšų likę trąšadėžėje. Labai svarbu, kad toks maišytuvas nežaloja trąšų net ir tuomet kai uždarytos sklendės, nes DX maišytuvas turi automatinę sankabą. Apatinė trąšadėžės dalis, diskai, deflektoriai ir kita įranga pagaminta iš nerūdijančio plieno, nes čia galimas agresyviausias trąšų poveikis.
DX sistema taip pat suteikia galimybę labai greitai ir tiksliai sureguliuoti bėrimo plotį ir normą. Nereikia jokių raktų, įrankių ar menčių perstatymo, tiesiog nustatyti svirtis ties reikalinga skalės padala. Tokiu būdu, keisti bėrimo normą ir plotį labai paprasta ir greita, o SULKY barstytuvas tampa geriausia Jūsų ūkio tręšimo mašina.

Pakabinami trąšų barstytuvai SKY DX 20/20+

Prancūzijos kompanijos SKY Agriculture mineralinių trąšų barstytuvai sukurti žemės ūkio profesionalams, naudojantiems šiuolaikines tręšimo technologijas. Ypač tikslus trąšų paskleidimas, lengvas ir greitas reguliavimas bei ilgaamžė paruošimo ir dažymo technologija – visa tai SKY Agriculture barstytuvuose. Pakabinami trąšų barstytuvai gaminami nuo 900 iki 4200 litrų, o prikabinami nuo 7200 iki 15500 l talpos. Pakabinamų trąšų barstytuvų darbinis plotis nuo 9 iki 50 m, o prikabinamų nuo 12 iki 50 m. SKY Agriculture kompanija yra sukūrusi ir užpatentavusi daug technologiškai svarbių sprendimų trąšų barstytuvams.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


SKY dviejų diskų išcentriniai trąšų barstytuvai DX20 ir DX20+ yra patys populiariausi barstytuvai vidutinio dydžio ūkiuose, taip pat mišraus tipo ūkiuose. DX sistema taip pat suteikia galimybę labai greitai ir tiksliai sureguliuoti bėrimo plotį ir normą. Nereikia jokių raktų, įrankių ar menčių perstatymo, tiesiog nustatyti svirtis ties reikalinga skalės padala. Tokiu būdu, keisti bėrimo normą ir plotį labai paprasta ir greita, o SULKY barstytuvas tampa geriausia Jūsų ūkio tręšimo mašina.

SKY inžinieriai sukūrė unikalų DX maišytuvą ir trąšų padavimo sistemą, kuri įmontuota trąšadėžės apatinėje dalyje. Tai mažiausiai žalojantis trąšas maišytuvas visoje barstytuvų rinkoje. O šio maišytuvo pagalba pasiekiama 3‒1000 kg/ha trąšų išbėrimo norma. Eiga pirmyn – atgal ir spyruokliniai judesiai į šonus užtikrina pastovų ir vienodą trąšų padavimą diskams, nesvarbu kiek trąšų likę trąšadėžėje. Labai svarbu, kad toks maišytuvas nežaloja trąšų net ir tuomet kai uždarytos sklendės, nes DX maišytuvas turi automatinę sankabą. Apatinė trąšadėžės dalis, diskai, deflektoriai ir kita įranga pagaminta iš nerūdijančio plieno, nes čia galimas agresyviausias trąšų poveikis.

Svarbiausi bruožai

  • Trąšadėžės apačia pagaminta iš presuoto nerūdijančio plieno trąšų išbyrėjimui iki paskutinio kilogramo.
  • Trąšų išbėrimo sklendė esanti ant nuožulnios briaunos išlaiko pastovų ir tolygų trąšų byrėjimo srautą esant barstytuvui pilnai prikrautam ar nelygiuose paviršiuose važiuojant.
  • Dvi mentės skirtingų ilgių ir padalintos pakopomis, kurių pagalba laukas išberiamas tolygiau.
  • Švytuojantis maišytuvas (SKY patentas) užtikrina pastovų ir vienodą trąšų padavimą diskams, nesvarbu kiek trąšų likę trąšadėžėje. svarbu, kad toks maišytuvas nežaloja trąšų net ir tuomet kai uždarytos sklendės, nes DX maišytuvas turi automatinę sankabą.
  • Diskų sukimosi greitis visada yra vienodas leidžiantis pasiekti net ir maksimalų bėrimo plotį esant skirtingų fizikinių savybių trąšoms.
  • Darbinis plotis keičiamas lengvai ir paprastai neliečiant nei diskų nei menčių. Paprasčiausiai nustatant trąšos bėrimo vietą ant disko.

Techniniai duomenys

ModelisDX 20DX 20+
Trąšadėžės talpa, l900150090015002100
Darbinis plotis, m9–189–1812–2412–2412–24
Diskų skaičius, vnt22222
Išbėrimo sklendžių valdymashidraulinishidraulinis/elektrinis
Trąšų išbarstymo norma, kg/ha60–100060–10003–10003–10003–1000
Barstytuvo aukštis, m0,871,050,871,051,25
Barstytuvo plotis, m2,212,212,212,212,21
Barstytuvo ilgis, m1,231,231,231,231,23
Svoris, kg250270250270290