Skip to content
Pagridinėdx30+
30 30 1
FertiWay – unikali patentuota sistema, kuria reguliuojamas darbinis barstytuvo plotis. Keičiantis trąšoms, dažnai keičiasi ir jų fizinės savybės, todėl skiriasi skriejimo trajektorija. Skirtingos trąšos ūkio laukuose turi būti beriamos vienodu pločiu, todėl reikalinga pasiektus trąšoms, pakeisti ir barstytuvo nustatymus. Dažnai tai būna bėrimo menčių atakos kampo keitimas ir GTV sūkių keitimas, menčių keitimas, barstytuvo atakos kampo keitimas ir kiti sudėtingi reguliavimai. SKY Agriculture FertiWay sistema leidžia pakeisti bėrimo plotį, perstumiant vos vieną svirtelę, pagal skalės padalas. Ir štai viskas. Tiesiog stumdant svirtelę yra keičiama trąšų padavimo snt disko vieta, o tai ir įtakoja skirtingą darbinį plotį. Skirtingoje vietoje ant mentės paduotos trąšos įgauną skirtingą pagreitį, dėl ko yra skirtinga sklidimo trajektorija. Tokiu būdu, SKY Agriculture inžinieriai naudodami CEMIB stendą ir imituodami visas galimas bėrimo lauke pozicijas sukūrė greito barstytuvo sureguliavimo programą FertiTest, kurioje virš 850 ir kiekvienais metais kaupiama vis daugiau skirtingų trąšų.
30 30 2
Specialios formos mentelė sumontuota ant disko valdo trąšų nukreipimą iki pakraščio. Kadangi įjungus šią sistemą trąšos yra paduodamos ne ant pagrindinių menčių, o tik ant TRIBORD 2D mentelės, tai užtikrinama trąšų bėrimas tik numatytame plote. Trąšos apsaugomos nuo susmulkinimo ir nuo patekimo į nereikalingus plotus už lauko ribų.
DX 30+ modeliai su nepertraukiamo svėrimo sistema WPB užtikrina tolygų trąšų normos bėrimą nepriklausomai nuo važiavimo greičio ir dėl to gali būti sutaupoma iki 10 % visų išberiamų trąšų. Vis didėjant trąšų kainoms svarbu kuo tiksliau ir ekonomiškiau jas išbarstyti. Šiam tikslui įgyvendinti SKY Agriculture siūlo ECONOV sistemą, kurios pagalba sutaupoma dar iki 7 % trąšų. GPS pagalba ši sistema elektriniu būdu valdo kairės ir dešinės normos sklendžių nepriklausomą atidarymą ir uždarymą ir valdo realias 6 sekcijas. Šis sistemos darbas ypač efektyvus galulaukėse ir netaisyklingos formos laukuose, kai reguliuojama išbėrimo norma tolgiam subėrimui.

Pakabinami trąšų barstytuvai SKY DX 30+

Tai 12-36 m darbinio pločio SKY Agriculture DX 30+ modeliai turintys iki 3000 l trąšadėžes. Unikali dvigubo rėmo konstrukcija sujungta su trąšadėže. SKY Agriculture inžinieriai sutelkę dėmesį ne tik į konstrukcijos stabilumą, trąšų išbėrimo tikslumą, bet ir į eksploatavimo ilgaamžiškumą. SKY Agriculture barstytuvai nuo seno ruošiami ir dažomi ypač kruopščiai. Dešimties etapų paruošimas, gruntavimas ir dažymas užtikrina ilgaamžę barstytuvų eksploataciją. Dažymo kokybei užtikrinti SKY Agriculture suteikia 7 metų garantiją dažymo kokybei nuo kiauryminio prarūdijimo! 

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


DX 30 ir DX 30+ trąšų barstytuvai skirti profesionaliam naudojimui. Komplektuojami su QUART 600, QUARTZ 800 ar universaliu ISOLINK laidynu (jį tiesiai galima prijungti prie jau turimo universalaus terminalo) valdymo kompiuteriais, taip pat su nepertraukiamo veikimo svėrimo sistema WPB. Tokiu būdu užtikrinamas ypač tikslus trąšų paskleidimas ir normavimas nepriklausomai nuo Jūsų važiavimo greičio, o Jūs sutaupote nuo 5 % iki 10 % trąšų. Perėjus nuo trąšų barstymo litrais į trąšų bėrimą kilogramais pasiekiama tiksli mineralinių elementų norma reikalinga augalams. QUARTZ 800 universalus turi galimybę barstyti reikalingas trąšų normas pagal sudarytą derlingumo žemėlapį (papildoma opcija). Būsite ramūs, kad skirtingų derlingumų plotai bus patręšti optimaliai.

Quartz800

TRĄŠŲ PADAVIMO SISTEMA

Trąšų padavimo sistema FertiWay jau kelis dešimtmečius neturi lygių. Tai labiausiai trąšų granulinę sudėtį sauganti sistema. Trąšadėžėje sumontuotas lėtaeigis DX maišytuvas užtikrina tolygų trąšų srautą link išbyrėjimo angos. FertiWay kanalas trąšas nukreipia įstrižai link menčių sukimosi krypties. Tokiu būdu trąšos įgauna pagreitį prieš patekdamos ant ta pačia kryptimi besisukančių diskų. Bėrimo mentės išgreitina trąšas ir paskleidžia nustatytu darbiniu pločiu.

PAKRAŠČIŲ BĖRIMO SISTEMA

Unikali pakraščių bėrimo sistema TRIBORD 2D dar vienas SKY Agriculture kūrinys. Tai sistema reguliuojanti trąšų nubėrimą lauko pakraščiuose, kad trąšos nebūtų paskleistos per toli. Nenaudodami jokių deflektorių, kreiptuvų ar diskų sukimosi krypties, Jūs galite berti visu pločiu, o įjungus TRIBORD 2D sistemą – pakraščio bėrimo režimu. Specialios formos mentelė sumontuota ant disko valdo trąšų nukreipimą iki pakraščio. Kadangi įjungus šią sistemą trąšos yra paduodamos ne ant pagrindinių menčių, o tik ant TRIBORD 2D mentelės, tai užtikrinama trąšų bėrimas tik numatytame plote. Trąšos apsaugomos nuo susmulkinimo ir nuo patekimo į nereikalingus plotus už lauko ribų.

ECONOV – TIKROS 6 VALDOMOS SEKCIJOS!

DX 30 ir DX 30+ modeliai su nepertraukiamo svėrimo sistema WPB užtikrina tolygų trąšų normos bėrimą nepriklausomai nuo važiavimo greičio ir dėl to gali būti sutaupoma iki 10 % visų išberiamų trąšų. Vis didėjant trąšų kainoms svarbu kuo tiksliau ir ekonomiškiau jas išbarstyti. Šiam tikslui įgyvendinti SKY Agriculture siūlo ECONOV  sistemą, kurios pagalba sutaupoma dar iki 7 % trąšų. GPS pagalba ši sistema elektriniu būdu valdo kairės ir dešinės normos sklendžių nepriklausomą belaiptį atidarymą ir uždarymą. Ši sistemos darbas ypač efektyvus galulaukėse ir netaisyklingos formos laukuose, nes ruguliuojamos 6 tikros barstymo sekcijos.Svarbu, kad barstytuvas būtų sukomplektuotas su elektriniu sklendžių atidarymu/uždarymu bei turėtų terminalą su lygiagretaus vairavimo funkcija ir sekcijų licencijomis.

6 Sekcijos

Svarbiausi bruožai

  • Unikali dvigubo rėmo konstrukcija sujungta su trąšadėže.
  • SKY Agriculture barstytuvai nuo seno ruošiami ir dažomi ypač kruopščiai. Dešimties etapų paruošimas, gruntavimas ir miltelinis dažymas užtikrina ilgaamžę barstytuvų eksploataciją. 
  • SKY Agriculture inžinieriai sutelkę dėmesį ne tik į konstrukcijos stabilumą, trąšų išbėrimo tikslumą, bet ir į eksploatavimo ilgaamžiškumą. 
  • Tai 12–36 m darbinio pločio SKY Agriculture DX modeliai turintys iki 3000 l trąšadėžes.

Techniniai duomenys

ModelisDX 30DX 30+
Trąšadėžės talpa, l9001500210027001500215023503000
Darbinis plotis, m12-36
Išbėrimo sklendžių valdymashidraulinis/elektrinis
Trąšų išbarstymo normos, kg/ha3–1000
Svoris, kg250270290310300330340370