Skip to content
Galerija2
Epsilon
EPSILON mentės. SKY Agriculture trąšų barstytuvai X40+ ir X50+ yra komplektuojami su patentuotomis EPSILON bėrimo mentėmis. Tai dvisrautės mentės, kurios berdamos suformuoja 4 sluoksnių dirvos padengimą trąšomis. Apatinė ilgesnė mentės dalis skleidžia trąšas tolimesniu atstumu, o viršutinė sukuria papildoma srautą. Tokiu būdu suformuoti abu trąšų srautai padengia paviršių daug tolygiau, net vėjuotą dieną.
Nepertraukiamo veikimo svėrimo sistema. Elektrinis normos nustatymas ir reguliavimas pagal važiavimo greitį. Profesionalūs barstytuvai su svėrimo sistema leidžia išberti trąšas ypač tolygiai, pagal nustatytą normą. Kadangi skirtinga trąšų granulių sudėtis ir dydis, skirtingų trąšų tūrio vienetas skiriasi nuo svorio vieneto. Taip pat visada žinosite, kiek tiksliai trąšų yra bunkeryje, ir kiek jų išberta kiekvieno važiavimo metu.

Tribord 3D pakraščių barstymo sistema.  Sistema reguliuojanti trąšų nubėrimą lauko pakraščiuose, kad trąšos nebūtų paskleistos per toli. 3 barstymo padėtys:

  • VISAS DARBINIS PLOTIS. Dirbant laukuose visu darbiniu pločio visas trąšų srautas beriamas visu darbiniu pločio.
  • INTENSYVUS PAKRAŠČIO BARSTYMAS. Beriamos trąšos paskleidžiamos 100 % tolygiai apie 1‒2 m nuo pakraščio. Tinka beriant šalia kitų pasėlių laukų.
  • EKOLOGINIO PAKRAŠČIO BARSTYMAS. Pagal griežčiausius Europos aplinkosauginius reikalavimus, trąšos griežtai negali patekti už Ekologinio barjero ribų. Tokiu būdu beriama iki pakraščio.
 Quartz 800 valdymo kompiuteris. Lietiminis ekranas su patogiu parinkčių išdėstymu. Lengva normos kalibracija iš kabinos, vizualus 12 sekcijų atvaizdavimas ir padengiamas lauko plotas realiu laiku, trąšų likučio rodmenys trąšadėžėje ir kiti svarbiausi duomenys rodomi pagrindiniame ekrane. Esant poreikiui, nustatymus galima išsaugoti USB atmintinėje. O jeigu ūkyje yra daugiau sekciniu būdu valdomų mašinų, tai Qaurtz 800 gali būti naudojamas kaip GPS valdiklis.
Logo Econov Vecto Ai
Reikliausiems ūkiams siekiantiems ypač preciziško trąšų išbėrimo dideliais (28–50 m) pločiais verta pagalvoti apie ECONOV sistemą. Ši inovatyvi ir unikali sistema leidžia pilnai valdyti trąšų barstomosios darbinį plotį belaipsniškai, kompiuteryje jį atvaizduojant 12 sekcijų.
Trąšų Barstytuvai 40 50 6
Kintama tręšimo norma išbarstoma naudojant derlingumo žemėlapius ir GPS signalą.  Kartu apjungus visas sistemas gaunamas tiksliausias ir geriausią valdymą rinkoje turintis barstytuvas.

Pakabinami trąšų barstytuvai SKY X40+/50+ ECONOV

Kai kalba pakrypsta apie sekcijinį barstymą SKY Agriculture ECONOV barstytuvai tampa nepakeičiama technika Jūsų ūkyje. Ilgametė patirtis trąšų barstytuvų gamyboje ir tobulinime bei ūkininkų atsiliepimai SKY Agriculture vardą tarptautinėje trąšų barstytuvų lygoje iškėlė į aukštumas!

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


Sekcijų valdymo sistema ECONOV

Sistema sukurta daugiau nei prieš 10 metų šiai dienai yra sekcijų etalonas visiems kitiems gamintojams. Trąšų išbėrimas laukuose vyksta „banano forma“, tad labai svarbu suvokti, kad SKY Agriculture valdomos sekcijos plotis yra ne tik skaičius gautas padalinus darbinį plotį iš 12 sekcijų skaičiaus, tačiau yra valdomi ploto vienetai, kurie ir gaunami trąšoms barstant ir dengiantis. Šis kompleksinis uždavinys yra gan sudėtingas, kadangi reikia atkreipti dėmesį į labai daug smulkių ir svarbių detalių, kaip darbinio pločio ir normos reguliavimas vienu metu, pokrypio kampo korekcija, trąšos takumo koeficiento įvertis ir kitomis detalėmis, kurias išsprendus gaunamas tikras barstymas sekcijomis. SKY Agriculture specializuodamasi trąšų barstytuvų gamyboje itin daug ir koncentruoto dėmesio skyrė, kad būti tiksliausiems rinkoje su sekcijiniu trąšų barstymu.

Nuo mokslinio tyrimo iki ECONOV sistemos

2011 m. SKY Agriculture (buvęs SULKY) kartu CEMAGREF-IRSTEA tyrimu centru atliko bandymus (nuoroda anglų k. galima perskaityti puslapio apačioje) kurių metų gauti rezultatai leido SKY Agriculture sukurti ir užpatentuoti ECONOV sekcijinio barstymo sistemą su kuria galima itin tolygiai paskleisti trąšas dideliu darbiniu pločiu ir visa tai atlikti sekcijomis. Pradžioje sekcijos dėl tuometinių elektronikos ir programinės įrangos pažangos valdė tik 6 sekcijas, o šiai dienai valdomos jau 12 sekcijų. Dėl sekcijinio barstymo svarbos žemės ūkyje SKY Agriculture X40+ ir 50+ modelių nereikėjo perdarinėti ar gaminti nuo nulio, visi pagrindiniai techniniai pranašumai kaip FertiWay trąšų padavimo sistema, pakraščio bėrimo sistema Tribord, maišytuvas su mechanine sankaba jau seniai, darbinio pločio reguliavimas keičiant trąšos išbėrimo vietą ant disko vietos buvo ir yra taikomi nuo DX 20 modelio iki DX 30+.

Pakabinami Trasu Barstytuvai Sulky X40 50 Econov 01
Berimas

PROGRAMINĖ ĮRANGA IR ELEKTRONIKA

Dar viena svarbi dalis, kuri yra nematoma ir atlieka pačius svarbiausius matavimus, jų korekcijas ir reguliavimus yra programinė įranga. SKY Agriculture inžinieriai atliko daug darbo tam, kad realiai barstomos sekcijos trąšų barstytuve kuo tiksliau būtų perteiktos valdymo terminalams. Svarbu tai, kad kai beriame sekcijomis įvertinamas dengiamas plotas ir jis atvaizduojamas ne tiesia linija, o lenkta linija.

EPSILON MENTĖS

Tai kas pasikeitė X40+ ir X50+ modeliuose? Tyrimai leido suprasti, kad svarbi diskų geometrija, todėl SKY Agriculture sukūrė didesnius diskus su specialiu išgaubimu ir dar sukūrė specialias EPSILON mentes, kurios per vidury mentelės turi specialią briauną, kuri leidžia trąšoms pasiskleisti dvejomis skirtingomis trajektorijomis. Taip vienas diskas dengia 4 skirtingas trajektorijas. Kodėl ne daugiau mentelių? Mentelių kiekis neapibrėžia trąšos skriejimo parametrų, o tik labiau apkrauna sistemą. Kaip ir visuose SKY Agriculture barstytuvuose mentelių reguliuoti nereikia visą darbą atlieka FertiWay sistema.

Epsilon

SPEED CONTROL

INRAE tyrimų institutas atliktais tyrimais išaiškino, kad dviejų diskų sistemos trąšų barstytuvai didėjant darbiniui greičiui (14 km/h ir daugiau), keičiasi trąšų persidengimo laipsinis ir tai gali iššaukti nepageidaujamus pertręšimus. SKY Agriculture vėl pirmieji žengė žingsnį šią problemą išspręsti ir ištobulino programinę įrangą taip, kad šis neatitikimas būtų pašalintas, o sistemą užpatentavo!

ECONOV sistema

Reikliausiems ūkiams siekiantiems ypač preciziško trąšų išbėrimo dideliais (28–50 m) pločiais verta pagalvoti apie ECONOV sistemą. Ši inovatyvi ir unikali sistema leidžia pilnai valdyti trąšų barstomosios darbinį plotį belaipsniškai, kompiuteryje jį atvaizduojant 6 arba 12 sekcijų. Siaurėjant darbiniam pločiui, automatiškai uždarinėjamos trąšų normos sklendės, kad jų išbėrimas bet kuriame lauko kvadratiniame metre būtų lygiai toks pat. Įrodyta – barstytuvo skleidžiamų trąšų trajektorija – kreivė, kuri bendrą vaizdą iš viršaus sudaro lyg banano formos. Daugumos barsytuvų veikimas sekcijiniu bėrimu yra paremtas tiesios linijos, kaip purkštuvo sijos, principu. SKY Agriculture inžinieriai, vieninteliai, kurie naudoja šią išlenktą kreivę, skaičiuodami kada reikalinga mažinti, kada didinti darbinį plotį. Toks barstytuvo valdymas, atlieka precizišką darbinio ploto padengimą trąšomis tolygiai be nereikalingo persidengimo. Ši inovatyvi ir unikali sistema leidžia pilnai valdyti trąšų barstomosios darbinį plotį belaipsniškai, kompiuteryje jį atvaizduojant 12 sekcijų. ECONOV sistemos puikūs rezultatai – sutaupoma iki 15 % trąšų.

Techniniai duomenys

ModelisX40+X50+
Trąšadėžės talpa, l1900250026003000240032004000
Diskų skaičius, vnt2222222
Išbėrimo sklendžių valdymashidraulinis / elektrinishidraulinis / elektrinis
Darbinis plotis, m18–4418–4418–4418–4424–5024–5024–50
Trąšų išbarstymo normos, kg/ha3–12003–12003–12003–12003–12003–12003–1200
Barstytuvo aukštis, m1,231,411,481,521,261,441,62
Barstytuvo plotis, m2.702.702.982.982.982.982.98
Barstytuvo ilgis, m1,41,41,41,41,51,51,5
Svoris, kg520550560565650685710

Galerija