Skip to content
Prikabinami Vartytuvai
Automatiškai išjungiama rotorių pavara, apsauganti vartytuvą sulankstant ar atsitiktinai paleidus GTV.
Vartytuvo šakos yra pagamintos iš tvirto, plokščio ir cinkuoto plieno ir prie rotoriaus prisuktas taip, kad kontaktinis plotas būtų didžiausias taip užtikrinant nuolatinį galios perdavimą net sudėtingomis sąlygomis.
Ypač stiprus ir standus kvadratinio profilio rėmas.
Galia rotoriams perduodama šešiakampiu velenu per didelio naudingumo koeficientu ir didele perdavimo galia pasižyminčias kūgines krumplines pavaras.
Tik vienodo ilgio vartymo virbai leidžia pasiekti gerą nupjauto pašaro sumaišymą. Skirtingo drėgnumo sluoksniai puikiai sumaišomi ir apverčiami leidžiant pašarą paruošti aukščiausios kokybės.
Priklausomai nuo nušienautos masės kiekio ir aplinkos sąlygų MF vartytuvai turi galimybę reguliuoti metimo kampą 15°, 18° ar 21° – viskas pagal Jūsų poreikius

Prikabinami vartytuvai

5,20–17,50 m darbinio pločio prikabinami Fella vartytuvai – akivaizdus našumas daugiau nei 30 ha per 1 valandą. Greitas, kokybiškas, tolygus ir ekonomiškas pašarų džiovinimas yra viskas, ko reikia trumpam šienapjūtės sezonui.  Dėl rotorių pavaros konstrukcijos 17,50 m pločio vartytuvui vos 100 AG traktorius yra optimaliausias.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


  • Tie patys ratai ir transportui, ir darbui lauke. Nereikalinga papildoma važiuoklė, todėl turite mažesnį svorį ir kur kas paprastesnę konstrukciją. 
  • Transportinėje padėtyje vartytuvai tik 2,80 m pločio. 
  • Transportinėje padėtyje rotoriai seka vienas paskui kitą – žemas transportinis aukštis ir siauras transportinis plotis. 

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSONTD 1008 TR-HYDROTD 1310 TR-HYDRO
Darbinis plotis, m10,2012,70
Rotorių skaičius, vnt810
Spyruoklių skaičius 1 rotoriui, vnt66
Transportinis plotis, m2,782,78
Rekomenduojama galia, AG4861
Svoris, kg10901305

Galerija