Skip to content

Ką reiškia gyventi EWA gyvenimą?

\\

EWA yra TIKRA.

Mes esame tokie, kokius mus mato – atviri sau ir kitiems. Nuoširdūs ir nesumeluoti, būname savimi kasdien ir su visais. Pasitikime savimi ir kitais. Nebijome klysti ir iš klaidų mokytis. Esame paprasti, bet ryškūs ir matomi. EWA yra tai, kas tikra .

\\

EWA yra LAISVĖ.

Tik laisvas žmogus gali būti tikras. Kai esi Laisvas – gali būti savimi. Mes skatiname žmones kurti ir išlaisvinti savo super galias. Mūsų nevaržo pareigybės ir išankstinės nuostatos. Mes laisvi nuo prietarų.  Nestatome sienų, o ieškome bendrysčių. Esame tolerantiški, vertiname lygybę, esame neabejingi. 

\\

EWA yra DRĄSA.

Užtikrintai pasitinkame kiekvieną dieną. Mes drąsūs imtis lyderystės, veikiame veržliai, atkakliai ir kūrybiškai. Mes įžūlūs, kai reikia kovoti už tiesą.  Atvirai pasakojame apie save, nebijome elgtis nestandartiškai. Mes renkamės nepramintus takus. 

\\

EWA yra DRAUGAS.

Mes lygūs tarp lygių. Svarbu, ne kokios tavo pareigos ar socialinis statusas – mes esame Draugas. Pasitikėjimas, besąlyginė pagalba, palaikymas ir vienybė – tai žodžiai apibūdinantys tvirtą draugystę, o tuo pačiu ir mus – EWA.  Mūsų namai atviri visiems. 

EWAlution

American Dream

From Zero to Hero

Game Changer

New Generation

East West Agro (EWA)

Ewa Mf Experience 2022 Day3 001 Web Artiom Istuganov

Jau 18 metų kartu!

Lietuviško kapitalo bendrovė EWA yra viena didžiausių žemės ūkio technikos prekybos įmonių Lietuvoje. Pagrindinės veiklos sritys yra prekyba nauja bei naudota žemės ūkio technika ir atsarginėmis dalimis, žemės ūkio technikos aptarnavimo darbai ir techninė priežiūra, technikos nuomos paslaugos. EWA yra vieno didžiausių pasaulyje žemės ūkio technikos gamintojo Massey Ferguson oficialus ekskliuzyvinis importuotojas Lietuvoje.

Bendrovės pagrindinė buveinė įsikūrusi centrinėje Lietuvos dalyje – Kauno raj., Kumpių kaime, prie autostrados Kaunas – Klaipėda. Čia veikia EWA administracija, yra įsikūręs klientų aptarnavimo skyrius, technikos priežiūros centras. Lietuvoje bendrovė turi dar tris technikos prekybos ir aptarnavimo centrus – Šiauliuose, Kupiškyje ir Plungėje. Mobilaus serviso komandą sudaro apie 40 pilnai įrengtų automobilių.