Skip to content
EWA

Originalios atsarginės dalys

Kiekviena konstrukcinė dalis yra neatskiriamas žemės ūkio mašinos našumo ir patikimumo atspindys. Esate pernelyg užsiėmę, jog nerimautumėte dėl savo technikos patikimumo sezono metu, todėl siūlome vienintelį teisingą pasirin kimą – atsarginių dalių užsakymą, kuris padės išvengti problemų sezono metu. Siekiame užtikrinti sklandų žemės ūkio technikos darbą sezono metu, todėl siūlome savalaikį kokybiškų originalių atsarginių dalių tiekimą už patrauklią kainą bei lanksčias apmokėjimo sąlygas visuose AB „EAST WEST AGRO“ (EWA) klientų aptarnavimo centruose.

Acgo Parts 800

AGCO PARTS

AGCO PARTS – tai originalių dalių gamintojas užtikrinantis atsarginių dalių patikimumą ir ilgaamžiškumą, kuriuo galite pasikliautiiškumą, kurio tikitės. Dalys gaminamos, testuojamos, parenkamos bei pritaikomos būtent tų pačių inžinierių, kurie kuria Massey FergusonLaverdaFella žemės ūkio mašinas. Originalių dalių pasirinkimas – tai geriausias ir vienintelis pasirinkimas AGCO žemės ūkio technikai.

DIDESNIS NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS
Esate per daug užsiėmęs, kad turėtumėte nerimauti dėl savo mašinų patikimumo. Originalios AGCO dalys užtikrina sklandų technikos darbą, kurį lydi didžiausias našumas ir technikos efektyvus viso technikos veikimo metu, ištisus metus.

12 MĖNESIŲ GARANTIJA
Originalioms AGCO dalims suteikiama 12 mėnesių garantija.

Originalias AGCO dalis galite įsigyti tik mūsų padaliniuose visoje Lietuvoje.

Paskambinkite mums


Massey Ferguson
Giant
Dalbo
Schuitemaker
Sky
Sulky
Euromilk