Skip to content

MF valymo ir priežiūros priemonės

Originalios Massey Ferguson valymo ir priežiūros priemonės Jūsų technikai ir ūkiui. Massey Ferguson valymo ir priežiūros priemonės – tai aukščiausios kokybės produkcija Jūsų technikai. Galima rinktis nuo salono valiklių, kėbulo priemonių iki mechaninių sunkiai dirbančių mazgų priežiūrai bei surinkimui. Visą siūlomų produktų asortimentą rasite žemiau arba atvykę į EWA padalinius.

Asd

Clp150

Preso pavarų alyva CLP ISO 150
Pramoninė pavarų alyva žemės ūkio technikai.
Sudėtyje yra aukštos kokybės priedų. Apsaugo nuo
korozijos ir oksidacijos. Didelė šiluminė ir
mechaninė apkrova. Labai geras darbas aukštoje
ir žemoje temperatūroje. Apsauga nuo
nusidėvėjimo.
Pagal CLP DIN 51517/T3, CKD ISO 6743-6


Cglp100

Presavimo grandinės alyva CGLP 100
Aukšto slėgio grandinių tepalas su lipniu priedu.
Sumažina susidėvėjimą.
Ypač tinka slankiojantiems ir vertikaliems darbiniams
paviršiams. Mažina susidėvėjimą.

Windshield

Žieminis stiklų ploviklis
Priekinio stiklo valymui žiemą. Neužšąla iki -30°C. Tinka polikarbonato stiklo priekiniams žibintams. Sudėtyje yra tenzidų, priedų ir alkoholio.

Summer

Vasarinis stiklų ploviklis 1:10
Stiklų valymo koncentratas, skirtas naudoti vasaros metu. Pašalina riebalus, nešvarumus, vabzdžius ir kt. nuo priekinio stiklo. Tinka priekiniams žibintams. Švelnus gumai, plastikui ir lakui. Citrinų kvapo.

Sampunas

Ekologiškas blizgesio suteikiantis šampūnas
Koncentruotas šampūnas technikai, turintis blizgesio suteikiančių sąvybių ir yra gaivaus kvapo. Tinka vidaus ir išorės valymui.

Naudojimas: Sumaišykite su vandeniu santykiu 1:25 – 1:50, priklausomai nuo nešvarumų masto. Biologiškai skaidus.

Interjero Valiklis

Ekologiškas interjero valiklis
Dezinfekuojantis universalus valiklis, pasižymintis didele valymo galia.
Lengvai pašalina aliejų, riebalus, vašką, nikotiną ir kt.

Naudojimas: Purkšti tiesiai ant traktorių kabinų, sėdynių, lubų apdailos, vidaus paminkštinimo, plastikinių dalių, vėdinimo kanalų ir kt. Sumaišykite koncentratą su vandeniu santykiu 1:5.

Putos Salonui

Putos vidaus valymui
Užterštos kabinos vidaus valymui. Tinka stiklui, ekrano paviršiams, sėdynėms, luboms, plastikinėms dalims. Nuvalykite mikropluošto šluoste. Išdžiūsta be pėdsakų. Citrinų kvapo.

Cockpit

Prietaisų skydelio valiklis
Vienas produktas kelioms reikmėms. Idealiai tinka odos priežiūrai, plastikui, automobilių buferiams, variklio ir guminių dalių valymui bei sandarinimui ar kabrioletų stogų hidroizoliacijai.

Stiklu Valiklis

Profesionalus stiklų valiklis
Idealiai tinka tiek vidaus, tiek išorės langams valyti. Iškart aiškus vaizdas, jokių dirginančių šviesos atspindžių tamsoje ar lyjant. Lengvai pašalina
silikoną, riebalus, vabzdžius, nikotiną ir kt.

Naudojimas: Užpurkškite purkštuvu ant paviršiaus, palaukite ir pašalinkite ištirpusius nešvarumus nepūkuotu skudurėliu arba sugeriančiu popieriumi.

Valiklis Plastikiui

Balzamas plastikui/gumai
Rūpinasi, saugo ir palaiko gumos elastingumą. Skirtas guminiams durelių sandarikliams ir plastikinėms dalims atnaujinti.

Naudojimas: Užtepkite ant švarių ar sausų guminių ir plastikinių dalių arba ratų ir paskleiskite kempinėle arba audiniu.

Rudziu Surisejas

Rūdžių surišėjas
Fosforo putų valiklis, skirtas švelniai ir efektyviai valyti rūdis nuo lakuotų ir chromuotų paviršių. Taip pat tinka pašalinti kreidą ir nešvarumus iš plovimo vietų arba valyti ratų ratlankius ir kitas transporto priemonės dalis.

Dervos Valiklis

Medžių dervos valiklis
Greitai ir kruopščiai pašalina dervos dėmes ir kitus nešvarumus miškininkystės darbo aplinkoje. Taip pat gali būti naudojamas valyti įrangą, pvz., pjūklus / grandininius pjūklus.
Švelnus plastikui, lakui, metalui. Biologinis skaidumas > 89%, 21 diena.

Titan

Universalus “Titan” valiklis
Daugiafunkcis valiklis žemės ir miškų ūkio transporto priemonių ir technikos, įrangos, sunkvežimių, dirbtuvių grindų valymui. Tinka naudoti su karšto ar šalto vandens slėginėmis plovimo įrangomis. Užtepkite ir palikite 2-3 min. poto nuvalykite. Maišymo santykis iki 1:20. Neskirtas naudoti su
chromu.

Wax Remover

Vaško ir riebalų šalinimo priemonė Pašalina vaško ir riebalų likučius nuo įvairių paviršių.

Waxa

Antikorozinis vaškas LH-2
Sintetinis ilgalaikis antikorozinis vaškas, taip pat tinkamas jūros ir atogrąžų klimatui. Naudojamas žemės ūkio ir komunalinių transporto priemonių, plieninių plokščių, atsarginių dalių, įrankių ir kt. išorės konservavimui. Spalva: šviesiai geltona. Purškiamas.

Wax

Antikorozinis vaškas 4600
Skaidrus antikorozinis vaškas visiems paviršiams. Apsaugo lakuotas ir chromuotas metalines dalis. Atsparus chemikalams ir sūriam vandeniui.
Pramoninių mašinų, variklių dalių, valčių, metalinių plokščių, žiemos serviso ir žemės ūkio transporto priemonių konservavimui. Tinka aliuminiui. Dangos storis: 5 µm (labai mažos sąnaudos, apie 3-
4l traktoriui).

Violetinis

Aušinimo skystis violetinis (koncentratas)
AGCO aušinimo skystis RED-VIOLET (G40, G12 ++) yra nitritų, aminų ir fosfatų neturintis aušinimo skystis etilenglikolio (etandiolio; monoetilenglikolio) pagrindu su SiOAT technologija.AGCO aušinimo skystis RED-VIOLET (G40, G12 ++) puikiai apsaugo visus šiuolaikinius variklius, ypač stipriai apkrautus aliuminio variklius, nuo užšalimo, rūdžių ir perkaitimo. Jis veiksmingai apsaugo nuo korozijos ir nuosėdų susidarymo aušinimo sistemoje su svarbiais komponentais, tokiais kaip aušinimo kanalai cilindro galvutėje, variklio blokas, radiatorius ir vandens siurblys.

Rozinis

Aušinimo skystis rožinis (koncentratas)
AGCO aušinimo skystis PINK (G12+) yra radiatoriaus priedas be nitritų, aminų, boratų, fosfatų ir silikatų. Apsaugo aušintuvą nuo šalčio, korozijos ir padidina vandens virimo temperatūrą. Tinka aliuminio varikliams. Pagerintas šilumos perdavimas ir didelis cheminis stabilumas.

Zalias

Aušinimo skystis žalias 48 extra (koncentratas)
Be aminų, nitritų ir fosfatų, turintis ilgalaikį poveikį. Apsaugo nuo korozijos (pagal ASTM D 3306, ASTM D 4985). Apsaugo nuo kavitacijos pažeidimų, apsaugo nuo nuosėdų aušinimo sistemoje, švelnus vamzdelių ir sandarinimo medžiagos. Tinka naudoti vasarą ir žiemą. Tinka AGCO Power, Mercedes, MTU ir MAN varikliams.

Melynas

Aušinimo skystis mėlynas (koncentratas)
Be aminų, nitritų ir fosfatų, turintis ilgalaikį poveikį. Tinka ketaus ir aliuminio varikliams. Apsaugo nuo korozijos (pagal ASTM D 3306). Apsaugo nuo kavitacijos pažeidimų, apsaugo nuo nuosėdų aušinimo sistemoje, švelnus lakui, vamzdeliams ir sandarinimo medžiagai. Tinka naudoti vasarą ir žiemą. Tinka AGCO Power ir Perkins varikliams.

Orange

Aušinimo skystis oranžinis (koncentratas) Aušinimo skystis Mix Orange sudėtyje yra aukštos kokybės priedų nuo korozijos bei pasižymi optimalia apsauga nuo korozijos visiems metalams ir metalų lydiniams, įskaitant aliuminį, naudojamą aušinimo sistemoje. (Galima naudoti aušinimo sistemose su visiškai aliuminiais varikliais). Nemaišykite koncentrato oranžinės spalvos su kitais aušinimo skysčiais!

Oriniai Sistemai

Skystis oriniai sistemai
Skystis, skirtas suslėgto oro stabdžių sistemoms. Apsaugo nuo šalčio iki -80°C, tinka visiems gamintojams.


Antiparafinas

Antiparafinas – tekėjimą gerinanti priemonė
Priedas gerinantis dyzelinio kuro srautą. Išlaiko švarų įpurškimo antgalį, sumažina variklio garsą, sumažina degalų sąnaudas ir apsaugo nuo korozijos. Švarus degimas. Tinka transporto priemonėms su dyzelino dalelių filtrais, Common Rail dyzelinu arba siurblio įpurškimu. Naudokite su dyzelinu pagal EN 590 arba C.A.R.E.. Maišymo santykis 1:100

Benzino Valiklis

Benzino sistemos valiklis
Benzino sistemos valiklis – tai našumą gerinantis benzino priedas, kuris pagerina degalų efektyvumą ir išvalo įpurškimo sistemą bei uždegimo žvakes. Tinka visoms benzininėms transporto priemonėms su KAT, hibridiniams
automobiliams ir senoviniams automobiliams. Naudoti su benzinu pagal DIN EN 228 (ROZ 92, 95,
98, 100).

Dpf

DPF valiklis – priedas
Aukštos kokybės dyzelino dalelių filtro valiklio priedas. Optimizuoja DPF filtrų ir išmetimo sistemos regeneraciją, išvalo įpurškimo sistemą. Visoms dyzelinėms transporto priemonėms ir stacionariems varikliams su AdBlue, siurblio
įpurškimu, Common Rail ir aspiraciniu dyzeliniu varikliu. Veiksmingas prieš grybelius ir bakterijas. Naudoti su dyzelinu pagal EN 590 arba C.A.R.E.. Sumažėjusios degalų sąnaudos (iki 5%). Patentuotas gaminys

Purkstuku

Turbo dyzelinių purkštukų valiklis
Dyzelino priedas yra sistemos valiklis, tinkamas naudoti Common Rail sistemose, kuris valo ir apsaugo degalų sistemą. Padidina kuro efektyvumą degimo kameroje ir pagerina degalų taupymą bei variklio našumą. Taip pat veiksmingas nuo grybelių ir bakterijų užkrėtimo. Tinka transporto priemonėms su KAT, DPF, Common Rail ir siurblio įpurškimu. Pagerina srautą, kai naudojamas žieminis dyzelinas. Naudokite su kiekvienu baku, kuro sąnaudas galima sumažinti maks. 5%. Naudokite su dyzelinu pagal EN 590.

Variklio Valiklis

Variklio valiklis – ploviklis
Pašalina degimo likučius, alyvą, purvą ir kenksmingas nuosėdas variklio viduje. Sumažina išmetamųjų teršalų kiekį ir pagerina emisijos vertes. Taip pat tinka automobiliams su katalizatoriumi ir senoviniams automobiliams. Dėmesio: naudokite tik esant mažai variklio apkrovai. 300ml gali užtekti 5-7 l variklio alyvos.

Oil Stop

OIL-STOP
OIL-STOP sumažina variklio alyvos sąnaudas ir suaktyvina tarpiklių medžiagas. Sumažina kompensatorių triukšmo lygį ir sandarikliai vėl tampa elastingi. Visiškai veiksmingas po ilgesnio naudojimo. Dėmesio: Neperdozuokite!
300 ml užtenka 4-5 l variklio arba transmisijos alyvos.

Radiatoriu Valiklis 1

Radiatorių valiklis
Skalavimo priedas, naudojamas aušinimo sistemose, kad pašalintų rūdžių pėdsakus, kalkes ir purvą radiatoriaus ir aušinimo sistemoje. Sumaišykite priedą su švariu vandeniu arba įpilkite tiesiai į aušinimo skysčio bakelį. Užveskite variklį ir leiskite cirkuliuoti 15-30 minučių. Ištuštinkite aušinimo sistemą ir išplaukite sistemą švariu vandeniu. Tinka metalams, įskaitant aliuminį. Švelnus gumai ir tarpiklių medžiagoms.

Vg100

Organinė grandinių alyva VG 100
Profesionali grandinių alyva, skirta traukos grandinėms ir slydimui, t,y. presams ir lauko smulkintuvams. Pagamintas iš augalinio aliejaus su lipniu priedu. Apsauga nuo nusidėvėjimo ir korozijos, didelio klampumo, apsaugo nuo medžių dervos. Tinka naudoti visus metus visais metų laikais.

Ep100

Mineralinė grandinių alyva EP-100
Specialus lipnus tepalas, skirtas pavaros grandinėms ir slydimo bėgiams, įprastai naudojama presams, šienapjovėms ir pašarų kombainams. Veiksmingas esant ypač ekstremalioms sąygoms. Taip pat tinka grandininiams pjūklams.

Ca5000

CA 5000 Sintetinis lipnusis tepalas
Sintetinis, itin lipnus didelio efektyvumo purškiamas tepalas. Apsauga nuo korozijos ir nusidėvėjimo. Atsparus sūriam vandeniui ir emulsijai. Naudoti žemės ūkyje ir miškininkystėje, statybose ir metalo pramonėje bei automobilių dirbtuvėse. Atviriems lynams, ritiniams, movoms, jungtims, grandinėms, boudeno trosams ir kt. Spalva: Geltona – fluorescencinė. Naudojimo temperatūra: -30°C iki +110°C

Ca Plex

CA-Plex S 2 Neon tepalas (kibus)
Vandeniui atsparus ilgalaikis tepalas su sintetinės alyvos komponentu ir išskirtinėmis sukibimo savybėmis. Pramonei, žemės ir miškų ūkio mašinoms ir transporto priemonėms. KP 2 G-30 Naudojimo temperatūra: -30°C iki +110°C NLGI: 2, CA12 0H

Ptfe

Baltas PTFE purškiamas tepalas
Sukuria vandeniui ir sūriam vandeniui atsparią plėvelę. Apsauga nuo korozijos. Apsaugo nuo varžtų, vyrių, bėgių, perjungimo mechanizmų, ritinėlių, krumpliaračių, atvirų rutulinių guolių girgždėjimo. Tinka kaip akumuliatoriaus gnybtų tepalas. Naudojimo temperatūra: -35°C iki +110°C

6000

Daugiafunkcinė alyva 6000
Sutepa mechaniką, apsaugo nuo girgždėjimo, prasiskverbia į rūdis, išstumia drėgmę. Sutepa vyrius, ritinius, varžtus, pneumatinius įrankius. Ištirpdo rūdis ir suveržia sustingusiąs dalis. Profesionalus naudojimas pramonėje, amatuose ir dirbtuvėse. Taip pat gali būti naudojamas kaip kontaktinis purškalas.

Mos2

Profesionalus rūdžių valiklis MoS 2
Daugiafunkcinė profesionali tepimo priemonė nuo sulipimo, pasižyminti dideliu stiprumu. Išstumia drėgmę, atlaisvina varžtus ir veržles. Pašalina rūdis ir apsaugo nuo korozijos. Gali būti naudojamas kaip kontaktinis purškalas.

Grandiniu Tepaalas

Grandinių tepalas
Aukštos kokybės lipnus grandinių tepalas, sukuria ilgalaikę tepimo plėvelę. Atsparus sūriam vandeniui, rūgštims ir šarmams bei oksidacijai. Veiksmingas nuo rūdžių, mažina nusidėvėjimą ir slopina triukšmą. Naudojimo temperatūra: -30°C iki +210°C

Variklio Valiklis2

Variklio valiklis
Riebalus ir alyvą šalinantis variklio valiklis su pakartotinio tepimo efektu. Dėl didelio klampumo prilimpa net prie vertikalių paviršių. Efektyvus valymas. Išvalytos variklio dalys gali būti nedelsiant toliau apdorojamos.

Naudojimas: purkšti ant variklio dalių ir nuvalyti po 15 min. mirkymo. Po to kruopščiai nuplaukite. Švelnus lakui, aliumininėms ir guminėms dalims. Dėmesio: Nenaudoti ant karštų paviršių!

Smulkiu Daliu Valiklis

Smulkių dalių valiklis
Specialus valiklis smulkioms dalims valyti. Lengvai dengiamas teptuku arba panardinant į vonelę. Be chloruotų tirpiklių (be kvapo). Nemaišyti su vandeniu!

Ep00 000


Pavarų tepalas EP 00/000
Riedėjimo, rutulinių ir slydimo guolių tepimui. Galima naudoti centriniame tepimo įrenginyje su vamzdžiais, aukšto slėgio apkrovoms, pvz., žemės ūkio ir statybinės transporto priemonės, sunkvežimiai ir pramoniniai įrenginiai. Naudojimo temperatūra: -50°C iki 120°C, trumpalaikis iki +140°C

Licio B2

Ilgalaikis ličio tepalas B2
Vandeniui atsparūs, EP-ličio komplekso tepalai, skirti didelėms šiluminėms ir mechaninėms riedėjimo, rutulinių ir slydimo guolių apkrovoms. Aukštos temperatūros lubrikantas. Ypač tinka ratų stebulėms ir atpalaidavimo guoliams. Spalva: mėlyna. Naudojimo temperatūra: -35°C iki +150°C. NLGI 2, KP2N-35, DIN 51502

Ptfe Skarda

Aukštos temperatūros pasta su PTFE
Sintetinė pasta nuo prilipimo su PTFE. Sukuria tvirtą ir patvarią plėvelę ir apsaugo nuo metalo kontakto su kitais paviršiais. Žemės ūkio ir statybos transporto priemonėms, sunkvežimiams, mašinų montavimui. Tinka naudoti ant žalvario, plieno, cinkuoto plieno, aliuminio, vario, PVC ir stiklo pluošto. Atsparus chemikalams. Naudojimo temperatūra: -30°C iki +140°C

Hidraulinis Skystis

LHM hidraulinis skystis
Specialus hidraulinis skystis hidraulinėms sistemoms.

Agri Clean 1

AGRI CLEAN rankų valiklis
Labai efektyvus, klampus rankų valiklis skirtas kasdieniam naudojimui dirbtuvėse ir ūkyje. Sudėtyje yra drėkinančių komponentų, kurie ramina odą ir saugo ją. AGRI CLEAN ypač tinka nuolatiniams nešvarumams ir kvapams nuo rankų pašalinti. Natūralus apelsinų aliejus suteikia AGRI CLEAN malonų gaivų kvapą. Tepkite ant drėgnų rankų ir nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

Agri Clean Olive 1

AGRI CARE rankų kremas su alyvuogių aliejumi
Greitai susigeriantis rankų kremas su alyvuogių aliejumi.
Apsaugo ir drėkina rankų odą.

Agri Protect 1

AGRI PROTECT odos apsauginis gelis
Veikia kaip nematoma pirštinė ir apsaugo nuo rūgščių ir agresyvių medžiagų, tokių kaip stabdžių dulkės ir suodžiai. Prieš darbą tepkite tiesiai ant rankų ir gerai įtrinkite į rankas.

Sept

AGRI SEPT dezinfekuojantis gelis
Paruoštas naudojimui higieninis rankų dezinfekavimo gelis. Drėkinantis. Užtepkite ant rankų ir kruopščiai trinkite 30–60
sekundžių.