Skip to content
5 1

Pakabinamas noraginis skutiklis TRIMAX | 3,0–4,1 m

Didžiausias gilaus įdirbimo be arimo privalumas – trumpesnė darbų trukmė ir mažesnės bendros degalų sąnaudos vienam hektarui. Be to, šis įdirbimas padidina paviršiniame sluoksnyje esančią organinių medžiagų dalį ir dėl to sumažėja problemų dėl kieto pado susidarymo, suplūkimo ir erozijos. Gilus tausojantis įdirbimas ypač svarbus struktūriškai silpniems dirvožemiams, kuriuos reikia reguliariai purenti. Jis taip pat reikalingas prieš auginant tam tikras dirvos suslėgimui jautrias kultūras, pvz. rapsus ir žirnius.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


TriMax – sunkieji ražienų skutikliai, kurių darbinis plotis gali būti 3,00 ir 4,10  m, skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui netgi suartoje dirvoje. TriMax su varžtine arba TriMax NSH modeliai su 2D hidrauline apsauga.

Hidrauliniai reguliuojamo slėgio noragų apsaugos cilindrai turi gumines apsaugas, kad žemės nepatektų ant cilindrų stūmoklių.

TriMax sudaro 3 noragų eilės, kampiniai maišymo-išlyginimo diskai ir T-Ring tankinimo volas. Pilnam paviršiaus skutimui ir dirvos išdirbimui naudojami 320 mm pločio kregždiniai noragai. Specialus kaltų dizainas puikiai sumaišo ražienas ir augalines liekanas. 85 cm rėmo prošvaisa leidžia dirbti net ir didžiausius augalinių liekanų kiekius turinčiuose laukuose. Tankinimo volas su išskirtine konstrukcija naudojamas ne tik žemės sutankinimui, bet ir pastovaus darbinio gylio palaikymui.

Akcentai

  • Plieninis 100 x 100 x 6mm išmatavimų rėmas
  • Hidraulinė, reguliuojamo slėgio noragų apsauga
  • Atstumas iki žemės 850 mm
  • Atstumas tarp noragų – 275 mm
  • Galimas dirvožemio įdirbimo gylis iki 30 cm
  • Žemi dėvėjimosi kaštai – dėvėjimuisi atsparūs diskai

Techniniai duomenys

Tri-Max modeliai300410
Darbinis plotis, m3.04.1
Noragų skaičius, vnt.1115
Noragų apsauga2D – hidraulinė
Kampiniai lyginimo diskai, vnt.811
Transportinis plotis, m3.03.0
Rekomenduojama galia nuo, AG140–170200–250
Darbinio gylio reguliavimasvolo pagalba
Bazinis svoris, kg20503000