Skip to content
Maxiroll Greenline Volai
Maxiroll Tankinimo Volai 1
Metaliniai, 710 mm skersmens cilindriniai volai yra pagaminti iš 10 mm storio plieno. Šis volas yra cilindrinis ir tuščiaviduris, tad norint išgauti didesnį kontaktinį slėgį į dirvą – 75%   cilindro tūrio galima pripildyti vandeniu. Profiliuoti volo galai apsisukant nedrasko ir nepažeidžia pievų ar dirvožemio.
Maxiroll Tankinimo Volai 2
Žemės dirbimui gali būti sumontuotos dvi eilės spyruoklinių akėčių su segmentine lyginimo lenta arba kurmiarausių lygintuvais pievos aeracijai pagerinti. Pastarieji yra dažnas pasirinkimas, kadangi visi kurmiarausiai išlyginami ir paskleidžiami ir laukas šienapjūtei tampa lygus ir be kliuvinių.
Maxiroll Tankinimo Volai 3
Kaip ir MaxiRoll modelis Greenline turi DOUFLEX ir hidraulinę svorio paskirstymo sistemą, kuri leidžia volui puikiai kopijuoti paviršių išlaikant vienodą prispaudimą per visą padargo ilgį.
Maxiroll Tankinimo Volai 4
Smulkioms sėkloms išsėti, naudojama ypatingai tiksli austrų gamintojo Einbock sėkladėžė su pneumatiniu išsėjimo mechanizmu. Šis išsėjimo aparatas gali išsėti 1 – 30 kg/ha normą. Galima pasirinkti 300 l ar 500 l sėkladėžę.

Maxiroll Greenline volai

Tai puiki priemonė senų pievų atnaujinimui ir naujų įrengimui. Greenline skirtas žolės sėjai į jau esamą pievą arba į išdirbtą dirvą. Taip pat juo puikiai galima pasėti įvairias smulkiasėkles augalų kultūras žaliajai trąšai. Pripildžius volą vandeniu gaunamas dar geresnis žemės paruošimas netgi lengvose smėlio dirvose.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


Kaip ir Maxiroll modelis Greenline turi hidraulinę svorio paskirstymo sistemą bei dirvos paviršiaus kopijavimo sistemą DUOFLEX. Su šiomis sistemomis eksploatuojant Greenline volus, jie idealiai prisitaiko prie lauko nelygumų, todėl nėra draskoma žolė, o laukas lieka ypač lygus.

Papildomai, žemės lyginimui, gali būti sumontuota standartinė Dal-Bo segmentinė lyginimo lenta arba kurmiarausių lygintuvai. Pastarieji yra dažnas Greenline savininkų pasirinkimas, kadangi visi seni kurmiarausiai yra išlyginami ir paskleidžiami. Atėjus šienapjūtei laukas būna lygus ir be jokių kliuvinių.

Žemės dirbimui gali būti sumontuotos dvi eilės spyruoklinių akėčių arba 3 eilės „S“ formos kultivatoriaus noragėlių – pievos aeracijai pagerinti.

Atnaujinant senas pievas ir ganyklas galima rinktis Greenline modelį su augalų sėklų sėjamosiomis Dal-Bo Roto-Seeder, kuriame išsėjimo mechanizmas yra varomas mechaniniu būdu – nuo volo sukimosi sukant sėjamosios ratuką arba P-Box-Speed-Tronic, kuriame išsėjimas vyksta elektra ar hidrauliniu siurbliu varomam ventiliatoriui priklausomai nuo padargo greičio. Naudojant pneumatinį išsėjimo aparatą, vienu važiavimu yra išlyginami kurmiarausiai, praakėjama pieva, įsėjama nauja ir galiausiai tolygiai privoluojamas visas paviršius.

Akcentai

  • Maxiroll volų savybės: DUOFLEX kopijavimo sistema, hidraulinis svorio paskirstymas šoninėms sekcijoms
  • Sunkus cilindrinis volas papildomai užpildomas vandeniu
  • Cilindrinio volo konstrukcija apsisukimuose nedrasko pievų ir dirvožemio
  • Naudojant su pneumatine sėjamąja galima išsėti 1–30 kg net ir 5 mm sėklas
  • Su papildomais prie volo pritaisomais padargais, vienu pravažiavimu galima atlikti kelis darbus taip taupant laiką ir kuro sąnaudas

 

Techniniai duomenys

Greenline modeliai630830
Darbinis plotis, m6.308.30
Svoris (tuščias/pripildytas vandeniu), kg3250/55804200/7540
Galios poreikis, AG90–130120–150
Transportinis plotis, m2.503.00
Kurmiarausių lygintuvo svoris, kg170200
Akėtėlių skaičius, vnt.100131