Skip to content
10 1

Priekinės šienapjovės FP

Massey Ferguson/Fella priekinės šienapjovės yra dviejų tipų: su skersinio pasisukimo sistema FP ir su trimačiu dirvos kopijavimu FZ.

Visos MF priekinės šienapjovės yra su kampinių krumpliaračių pavara bei DriveGUARD apsauga. Tvirta pjovimo juosta su kopijavimo sistema prisitaiko prie dirvos paviršiaus nepriklausomai nuo traktoriaus padėties, o skirtinga kopijavimo sistema leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


MF FP šienapjovė tinkamiausia dirbti kalvotose vietovėse ir lygumose. Pjovimo juosta pakabinta ties centru ir turi kopijavimo spyruokles, kurios tolygiai spaudžia pjovimo juostą prie žemės. FP tipo šienapjovėse prie pagrindinės pakabos pati pjovimo juosta yra tvirtinama iš priekio, taip sukuriant pjovimo juostos tempimą, o ne stūmimą. Tokiu būdu užtikrinamas geriausias galimas šienapjovės kopijavimas ir sumažinama susitrenkimo su kliūtimis rizika ir padariniai. Kadangi šienapjovė sumontuota tarsi prikabinama ji daug mažiau spaudžia dirvos paviršių, todėl šienapjovė tampa ilgaamžiškesne, o dirvožemis pažeidžiamas mažiau.

 

MF FZ šienapjovės sukonstruotos efektyviam ir našiam darbui lygumose, kalnuose ar net labai įvairų paviršių turinčiuose laukuose. Atskiras rėmas su hidrauline – spyruokline lygiagretainio pakaba suteikia didžiausią, rinkoje, kopijavimą. Patentuota pjovimo sistema su kampiniais reduktoriais ir sustiprinta pjovimo juosta šią šienapjovę daro nepakeičiamą dirbant sunkiausiomis sąlygomis. Visų MF FZ šienapjovių viršutinis pakabos rėmas yra platesnis nei 2 metrai, todėl įvairiausių dirvos nelygumų kopijavimas joms tampa paprasčiausia užduotimi. FZ sistema taip pat leidžia darbo metu stumdyti pjovimo jostą į kairę ar į dešinę priklausomai kokio pločio traktorius ir kokio tipo galinė šienapjovė naudojama. Tokiu būdu gaunamas geriausias šienapjovių persidengimas, ir Jūs visada sieksite maksimalų našumą. Naudojant FZ šienapjoves nepriklausomai nuo traktoriaus priekinės tritaškės pakabos Jūs turėsite aukščiausią šienapjovės pakėlimą važiuojant kelyje.

*Profesionali vokiška šienavimo technika 2018 metais buvo pradėta gaminti ir Massey Ferguson vardu.
Fella ir Massey Ferguson – skirtingi prekės ženklai, kurie tampa vienu šienavimo technikos segmente.

FP šienapjovių privalumai

  • Šienapjovės pjovimo juosta nepriklausomai nuo traktoriaus padėties prisitaiko prie dirvos paviršiaus.
  • Trimatis paviršiaus kopijavimas.
  • Geras šienapjovės matymas iš traktoriaus kabinos.
  • Efektyviausia pjovimo juostos pakaba.
  • Pjovimo juosta nešokinėja netgi šienaujant dideliu greičiu.
  • Geras, lengvas ir patogus aukščio reguliavimas.
  • Kėlimo mechanizmas tiksliai nuleidžia šienapjovę į užduotą aukštį.
  • Galulaukėje šienapjovei valdyti užtenka vos vienos svirtelės.
  • Aukštas pjovimo juostos pakėlimas nuo žemės leidžia šienapjovę saugiai transportuoti.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

MASSEY FERGUSON ModeliaiDM 254 FPDM 306 FPDM 306 FP-SL
FELLA MODELIAI260 FK310 FP310 FP-SL
Darbinis plotis, m2,503,003,00
Diskų skaičius, vnt466
Formuojama pradalgė apie, m1,352,00 – 1,451,10
Transportinis plotis, m2,53,003,00
Rekomenduojama galia, AG387575
Svoris, kg475770-1040890

Galerija