Skip to content
Ideal Action 24

DIDŽIAUSIA GRŪDŲ BUNKERIO TALPA

Gr07 02 Grain Bin Focus

MF IDEAL kombainuose montuojami 2 talpų grūdų bunkeriai:

Streamer 140™ ir Streamer 210™. Standartinėje komplektacijoje MF IDEAL 7/8 klasės kombainuose grūdų bunkeris Streamer 140 yra 12500 litrų tūrio. Standartinė MF IDEAL 9/10 komplektacija tiekiama su 17100* litrų tūrio grūdų bunkeriais. Šis grūdų bunkeris ilgą laiką buvo net 18% didesnės talpos už didžiausius rinkoje kitų gamintojų kombainuose įrengtus grūdų bunkerius.

*Galima papildomai komplektuoti ir MF IDEAL 7/8 modeliuose

 

„VISION“ KABINA

Ideal My24 Mf 7pl Std Cab

„Vision“ kabina pasižymi išskirtiniu komfortu ir tobulu matomumu. Negana to, anksčiau kabinose buvo tylu, tačiau naujausiose versijose padidinta triukšmo izoliacija, kad darbo aplinka būtų dar tylesnė – vos 73 dB. Įrengti nauji daiktų skyriai, nauji „iPad“ ir telefonų laikikliai bei nauji USB prievadai, kad galėtumėte patogiai įkrauti įrenginius.

MF POWERFLOW PJAUNAMOJI

Ideal Header

Schumacher pjovimo sistema – viena našiausių pjovimo juostų rinkoje (atlieka 1 220 pjūvių per minutę). Jie savaime išsivalo ir kerta abiem pusėmis, kad pasėliai sudėtingomis sąlygomis būtų nupjauti. Peiliai nuo pjaunamosios sraigės pirmyn nutolę net 1,14 m, taigi, užtikrinamas optimalus matomumas ir našumas. Patvariosios „PowerFlow“ juostos pastoviu greičiu nukreipia pasėlius nuo peilių į nuožulniają kamerą. Be to, juostos atmeta akmenis, užuot juos įtraukusios į mašiną, todėl sumažėja pažeidimų pavojus.

„POWERFLOW“ pjaunamųjų plotis yra nuo 7,7 m iki 12,2 m

SIAURAS, BET „STABILIAI STOVINTIS ANT KOJŲ“

Gr06 06 Tracks 2d

SIAURAS, BET „STABILIAI STOVINTIS ANT KOJŲ“

Didžiausio rinkoje na­šumo kombainas gali būti net iki 3,3 m pločio, su 800/70 R32 padangomis arba 26‘ (660 mm) TrakRide™ vikšrine važiuokle. Ši vikšrinė važiuoklė turi amortizaciją ir 3D dirvos paviršiaus kopijavimą. Nepaisant to, jog kombainas su TrakRide važiuokle gali pasiekti maksimalų 42 km/h greitį, tačiau sėdint kombaino viduje nėra juntamos vibracijos, kas yra būdinga tokio tipo važiuoklėms. Taip pat, yra galimybė rinktis TrakRide važiuoklę su platesniais 30“ (760 mm) arba 36“ (910 mm) pločio vikšrais kai nėra svarbus bendras kombaino transportinis plotis, bet maksimaliai siekiama tausoti dirvą.

IDEALbalance™ SISTEMA

Idealbalance

Po rotoriais specialiai suformuoti du grūdų surinkimo stalai (MF IDEAL 7 – vienas stalas) padeda išlaikyti grūdų valymo našumą net esant iki 15% nuolydžiui. Grūdai tolygiau paskirstomi jau kratomosios lentos priekyje ir optimaliai išvalomi per visą valytuvo ilgį ir plotą, todėl visos sietų dėžės ir
ventiliatoriaus sekcijos gali veikti maksimaliu pajėgumu net ir esant
dideliam darbo greičiui ar kulant sunkiai apdorojamus javus.

KŪLIMO-SEPARAVIMO SISTEMA

Sraigtai

Vieno rotoriaus „Single Helix“ (MF IDEAL 7) arba
dviejų rotorių „Dual Helix“ (MF IDEAL 8 ir MF IDEAL 9)
kūlimo sistemose naudojami didelės talpos rotoriai, kurie leidžia masei keliauti išpurent ai ir taip grūdai lengviau atskiriami nuo šiaudų.  Dėl masės judėjimo kelio ir dėl to, kad šiaudai krenta veikiami sunkio jėgos, galios poreikis yra minimalus ir šiaudai mažiau pažeidžiami. 4,84 m ilgio rotorius ir didelis 1,66 m2 kūlimo plotas taip pat padeda pasiekti didelį našumą ir mažus grūdų nuostolius.

TRIGUBAS VENTILIATORIUS, VALYMAS TOLYGIU ORO SRAUTU

Cleaning System

Cikloninę valymo sistemą sudaro trijų turbinų ventiliatorius ir dviejų kaskadų kratomoji lenta, kurių pagalba visos lengvosios šiukšlės yra efektyviai nupučiamos per vis darbinį plotą – taip pasiekiamas nepralenkiamas MF IDEAL grūdų švarumas. Dėl hidraulinės ventiliatoriaus pavaros nereikia diržų ir diržinio variatoriaus, o ventiliatoriaus sūkius galima paprastai ir tolygiai reguliuoti 150–1350 sūk./min. intervale, kad jis atitiktų įvairias darbo sąlygas ir kultūrų tipus.

SMULKAUS PJAUSTYMO KOKYBĖ IR PASKLEIDIMAS

Cleaning System 1 Su Fonu

Smulkintuvas „ShortCut“ su 112 peilių yra standartiškai siūlomas su
modeliais MF IDEAL 8 ir MF IDEAL 9, o MF IDEAL 7 modelio standartinėje komplektacijoje – smulkintuvas „BaseCut“ su 56 peiliais, tačiau galima pasirinkti ir smulkintuvą „ShortCut“. Abiejuose smulkintuvuose įrengti reguliuojamieji penkių nuostatų priešpeiliai, kuriuos galima reguliuoti nenaudojant įrankių. Taip operatorius gali reguliuoti smulkinimo kokybę su reikiama galia ir maksimaliai sumažinti degalų sąnaudas. Trys pelų skleistuvo paskirstymo režimai: skleidimas kartu su šiaudais, kai pradalgės ruošiamos presavimui, maišymas su šiaudais į smulkintuvą arba nukreipimas į abi puses nuo pradalgės. Pasirinktinis įtaisas „ActiveSpread SwingFlow“ leidžia paskleisti susmulkintą masę per visą pjovimo plotį.

EKONOMIŠKI VARIKLIAI

Engine

Kombaino MF IDEAL „Stage V“ variklyje kaip pagrindinė išmetamųjų dujų neutralizavimo technologija naudojama labai efektyvi SCR (atrankinė katalizacija) ir EGR, DOC bei SC (suodžių katalizatorius). Pramonės šakoje pirmaujanti konstrukcija yra viena iš priežasčių, kodėl galime jums pažadėti vienas mažiausių eksploatavimo sąnaudų rinkoje.

IŠKROVIMO SRAIGĖ

Cleaning System 1 Su Fonu

Galima rinktis išpylimo sraigių ilgį su versijomis, tinkamomis plačiausioms pjaunamosioms. Tai užtikrins visišką suderinamumą su kontroliuojamo eismo ūkininkavimo (CTF) režimais.

MF IDEAL 7/8/9 | 483 – 660 AG

Stambesniems, profesionaliems ūkiams ir rangos darbams
puikiai tinka daugybę apdovanojimų pelnę 483–660 AG
MF IDEAL kombainai. Šie visapusiu jungiamumu ir
unikaliomis naujomis funkcijomis pasižymintys kombainai
visose srityse pranoksta kitus kombainus – užtikrinama
puiki grūdų ir šiaudų kokybė, didžiulis kūlimo našumas,
itin spartus veikimas, išskirtinis komfortas vairuotojui,
visiškas efektyvumas ir galimybė beveik visus nuostatų
pakeitimus atlikti važiuojant kabinoje.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


Vieno rotoriaus „SINGLE HELIX“ (MF IDEAL 7) arba dviejų rotorių „DUAL HELIX“ (MF IDEAL 8 ir MF IDEAL 9) kūlimo sistemose naudojami didelės talpos rotoriai,
kurie leidžia masei keliauti išpurentai ir taip grūdai lengviau atskiriami nuo šiaudų. Dėl masės judėjimo kelio ir dėl to, kad šiaudai krenta veikiami sunkio jėgos, galios poreikis yra minimalus ir šiaudai mažiau pažeidžiami. 4,84 m ilgio rotorius ir didelis 1,66 m2 kūlimo plotas (IDEAL 8 ir IDEAL 9) taip pat padeda pasiekti didelį našumą ir mažus grūdų nuostolius. Palyginti su kitomis sistemomis, dviejų rotorių „DUAL HELIX“ apdorojimo įrenginiui pakanka pusės galios pasėliams įvairiomis sąlygomis apdoroti. Taigi rotorius yra itin efektyvus, o jo kūlimo ir atskyrimo našumas – geriausias klasėje.

Vienas Be Fono

Vieno rotoriaus “SINGLE HELIX” (MF IDEAL 7)

Dvigubas Be Fono

Dviejų rotorių “DUAL HELIX” (MF IDEAL 8 ir MF IDEAL 9)

SUKURTA EFEKTYVIAI PERDUOTI GALIĄ

Kombaino MF IDEAL „Stage V“ variklyje kaip pagrindinė išmetamųjų dujų neutralizavimo technologija naudojama labai efektyvi SCR (atrankinė katalizacija) ir EGR, DOC bei SC (suodžių katalizatorius). Pramonės šakoje pirmaujanti konstrukcija yra viena iš priežasčių, kodėl galime jums pažadėti vienas mažiausių eksploatavimo sąnaudų rinkoje. Derlius imamas nuosekliai ir patikimai – bet kokiomis sąlygomis. Tai užtikrina ilgą ir plokščią sukimo momento kreivę turintis variklis, esant apkrovai išvystantis pastovią galią. MF IDEAL kombaino konstrukcija, lėtai, vos 1900 aps/ min sūkiais veikiantis variklis kūlimo metu ir efektyvus pavaros reduktorius užtikrina derliaus nuėmimo efektyvumą su mažiausiomis sąnaudomis.

K
P123

EFEKTYVUS AUŠINIMAS NEREIKALAUJANTIS RANKINIO VALYMO

MF IDEAL aušinimo sistema „AIRSENSE“ palaiko puikią variklio darbinę temperatūrą net ir dulkėčiausioje aplinkoje. Didelis 950 mm skersmens automatinis reversuojamasis ventiliatorius pakaitomis siurbia ir pučia, kad antradiatoriaus ir viršutinio įsiurbimo tinklo neliktų dulkių ir šiukšlių. Oro judėjimo kryptis keičiama reguliuojant ventiliatoriaus menčių posvyrio kampą – valdymas priklauso nuo temperatūros ir laiko. Nuolatinis valymas ir aušinimas yra tokie patikimi, kad visą derliaus nuėmimo sezoną radiatoriaus nereikia valyti rankiniu būdu

PAPRASTAS IR EFEKTYVUS GALIOS PASKIRSTYMAS

Siekiant efektyviai perduoti maksimalią galią, sukurta unikali transmisija „MF IDEAL DriveCenter“. Ši itin efektyvi transmisija sumontuota tiesiai ant variklio. Ji užtikrina galios perdavimą važiuoklei, kūlimo ir valymo sistemoms, pjaunamąjai bei hidraulinei sistemai. Sklandų pavaros sujungimą užtikrina elektrohidraulinės sankabos. „MF IDEAL DriveCenter“ konstrukcijos privalumai – mažesnis grandininių ir diržinių pavarų skaičius. Visoje mašinoje naudojama tik viena grandinė ir 13 diržų. Vietoj to naudojant tiesiogines mechanines pavaras, optimizuojamas efektyvumas, sumažėja techninės priežiūros ir prastovų poreikis.
„MF IDEAL DriveCenter“ transmisijos korpusas pagamintas iš lengvo lydinio, jis mažai sveria ir yra tvirtas, o greitai kasdieninei priežiūrai užtenka pažiūrėti alyvos lygį pro inspekcinius langelius reduktoriuje.

D

UNIKALI GRŪDŲ PASKIRSTYMO SISTEMA „IDEALBALANCE™

Po rotoriais specialiai suformuoti du grūdų surinkimo stalai (MF IDEAL 7 – vienas stalas) padeda išlaikyti grūdų valymo našumą net esant iki 15% nuolydžiui. Grūdai tolygiau paskirstomi jau kratomosios lentos priekyje ir optimaliai išvalomi per visą valytuvo ilgį ir plotą, todėl visos sietų dėžės ir ventiliatoriaus sekcijos gali veikti maksimaliu pajėgumu net ir esant dideliam darbo greičiui ar kulant sunkiai apdorojamus javus.

TRIGUBAS VENTILIATORIUS, VALYMAS TOLYGIU ORO SRAUTU

Cikloninę valymo sistemą sudaro trijų turbinų ventiliatorius ir dviejų kaskadų kratomoji lenta, kurių pagalba visos lengvosios šiukšlės yra efektyviai nupučiamos per vis darbinį plotą – taip pasiekiamas nepralenkiamas MF IDEAL grūdų švarumas. Dėl hidraulinės ventiliatoriaus pavaros nereikia diržų ir diržinio variatoriaus, o ventiliatoriaus sūkius galima paprastai ir tolygiai reguliuoti 150–1350 sūk./min. intervale, kad jis atitiktų įvairias darbo sąlygas ir kultūrų tipus.

89789

EFEKTYVUS ŠIAUDŲ IR PELŲ TVARKYMAS

Smulkintuvas „ShortCut“ su 112 peilių yra standartiškai siūlomas su modeliais MF IDEAL 8 ir MF IDEAL 9, o MF IDEAL 7 modelio standartinėje komplektacijoje – smulkintuvas „BaseCut“ su 56 peiliais, tačiau galima pasirinkti ir smulkintuvą “ShortCut“. Abiejuose smulkintuvuose įrengti reguliuojamieji penkių nuostatų priešpeiliai, kuriuos galima reguliuoti nenaudojant įrankių. Taip operatorius gali reguliuoti smulkinimo kokybę su reikiama galia ir maksimaliai sumažinti degalų sąnaudas. Trys pelų skleistuvo paskirstymo režimai: skleidimas kartu su šiaudais, kai pradalgės ruošiamos presavimui, maišymas su šiaudais į smulkintuvą arba nukreipimas į abi puses nuo pradalgės. Pasirinktinis įtaisas „ActiveSpread SwingFlow“ leidžia paskleisti susmulkintą masę per visą pjovimo plotį.

DIDELIS NAŠUMAS IR MAKSIMALUS PRODUKTYVUMAS

MF IDEAL kombainus galima rinktis su skirtinga grūdų bunkerio talpa. Standartinė MF IDEAL 9 ir pasirinktinė MF IDEAL 7 ir MF IDEAL 8 modelių įranga – „Streamer 210“ versija – talpina net 17 100 litrų ir galinti juos išpilti iki 210 l/s greičiu. Tai reiškia, kad pilnas bunkeris ištuštinamas vos per 81 sekundę. „Streamer 140“ yra standartinė MF IDEAL 7 ir MF IDEAL 8 modelių įranga, o MF IDEAL 9 – atveju ji yra pasirinktinė. Tai – 12 500 litrų talpos bunkeris, kurio išpylimo sparta siekia 140 l/s, todėl pilnas bunkeris ištuštinamas vos per 90 sekundžių.

Abiejose versijose galima reguliuoti išpylimo greitį. Jis valdoma hidrauliniu būdu
iš kabinos ir palengvina priekabų papildymą, sumažinant perpylimo riziką.


Pasirenkama įranga – reguliuojamas sraigės išpylimo antgalis, valdomas elektra
per daugiafunkcinę svirtį, leidžia tiksliai reguliuoti grūdų srauto kryptį į priekabą

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS IR MATOMUMAS

Ideal My24 Mf 7pl Std Cab 2

MAKSIMALIAI IŠNAUDOKITE SAVO MAŠINĄ, VALDYDAMI JĄ LENGVAI PASIEKIAMAIS VALDYMO ELEMENTAIS

Daugiafunkcinė „PowerGrip“ svirtis natūraliai atgula rankoje. Ji įrengta porankio viršuje ir joje yra visi jungikliai, skirti dažniausiai naudojamoms funkcijoms. Operatorius pagal savo pageidavimus gali porankį pakelti ir pastumti pirmyn, naudodamasis dviem svirtimis valdymo pulto dešinėje. Puikiai matomas ir pasiekiamas terminalas „TechTouch“ rodo visą aktualią kombaino našumo informaciją bei nuostatas. Valdymo elementai jutikliniame ekrane aiškiai apibrėžti, juos lengva naudoti ir reguliuoti. Aiškiame prietaisų skydelyje nuolat matomi svarbūs veiklos duomenys, pvz., grūdų nuostoliai. Pagrindinį „TechTouch“ terminalą galima persukti iki 90˚ į operatoriaus dešinę. Tai dar labiau pagerina pjaunamosios matomumą.

Pultas Be Fono

NAUJAS DERLIAUS NUĖMIMO BŪDAS UNIKALIA SISTEMA MF IDEALDRIVE

MF IDEALDRIVE LEIDŽIA OPERATORIAMS PASIEKTI BEPRECEDENTĮ MAŠINOS VALDYMO LYGĮ IR GERIAUSIAI APŽVELGTI PJAUNAMĄJĄ. Naujoji parinktis įprastą vairą pakeičia kairiajame porankyje įrengta vairasvirte, kuria vairuojama mašina, o dešinėje esančiu kombaino valdikliu keičiamas greitis ir kryptis. Intuityvūs ir paprasti valdymo elementai, paprastai išdėstyti ant vairo kolonėlės, dabar yra ant vairasvirtės, kurią operatorius gali lengvai pasiekti. Mygtukais, esančiais vairasvirtės viršuje, važiavimo keliu režimu valdomi posūkio signalai, o lauko režimu – eilių stebėjimo žibintai. Mygtukais, esančiais gale, įjungiama automatinio vairavimo funkcija, perjungiama iš tolimųjų į artimąsias šviesas, o kitu mygtuku įjungiamas garsinis signalas. Su šia funkcija komfortas ir matomumas kyla dar vienu lygiu aukščiau. Operatorius patogiai įsitaiso ant sėdynės, pėdas pasideda ant pėdų atramų, ir turi nepertraukiamą vaizdą pirmyn, per visą pjaunamąją. Vairasvirtė padidina našumą 6 %, palyginti su įprastiniu vairu, o operatoriaus darbo krūvis vairuojant sumažėja 65 %.* MF IDEALdrive“ galima užsisakyti kaip „MF IDEAL TrakRide“ parinktį. Ši sistema visiškai homologuota pagal ES reglamentus ir nacionalines aprobacijas (kur taikoma).

*Tyrimas atliktas Olborgo universitete Danijoje.

SIAURAS TRANSPORTINIS PLOTIS

Didžiausio rinkoje na­šumo kombainas gali būti net iki 3,3 m pločio, su 800/70 R32 padangomis arba 26‘ (660 mm) TrakRide™ vikšrine važiuokle. Ši vikšrinė važiuoklė turi amortizaciją ir 3D dirvos paviršiaus kopijavimą. Nepaisant to, jog kombainas su TrakRide™ važiuokle gali pasiekti maksimalų 42 km/h greitį, tačiau sėdint kombaino viduje nėra juntamos vibracijos, kas yra būdinga tokio tipo važiuoklėms. Taip pat, yra galimybė rinktis TrakRide™ važiuoklę su platesniais 30“ (760 mm) arba 36“ (910 mm) pločio vikšrais kai nėra svarbus bendras kombaino transportinis plotis, bet maksimaliai siekiama tausoti dirvą.

Z 1
Z

IŠSKIRTINIS NAŠUMAS NUOLYDŽIUOSE

Kad ir koks būtų jūsų derliaus nuėmimo darbų pobūdis ar pasėliai, naudodami MF IDEAL kombainą įgysite didžiulių privalumų – užsitikrinsite reikšmingą produktyvumo ir rezultatų augimą. Kalvotose vietovėse išsidėsčiusiems laukams GALIMA RINKIS SPECIALIAI TAM PRITAIKYTĄ ParaLevel VERSIJĄ (VISIEMS MF IDEAL MODELIAMS) . Ši versija pasižymi specialiu ašių išdėstymu, kuris automatiškai išlaiko visą mašiną horizontalioje padėtyje esant iki 14 % nuolydžiui. „ParaLevel“ versijose įrengtas 12 500 litrų talpos grūdų bunkeris ir „Streamer 140“ iškrovimo sraigė, veikianti 140 l/s sparta. Plačiai pripažinta sistema ParaLevel automatiškai ir tolygiai reguliuoja priekines ašis, kad kompensuotų žemės kontūrus ir išlaikytų derliaus apdorojimo sistemų lygumą. Taip užtikrinamas optimalus kūlimo, atskyrimo ir valymo našumas bei didžiausias produktyvumas kalvotose vietovėse.

X

TIKSLUS. IŠMANUS. IDEAL‘US.

Mf Ideal 9t Working Drone Cz 0817 0092 143910

AUTOMATINIS OPTIMIZAVIMAS PAGAL REALAUS LAIKO IR LAUKO REZULTATUS

IDEALharvest – RAKTAS Į PASTOVŲ NAŠUMĄ

IDEALharvest automatiškai optimizuoja derliaus nuėmimo našumą pagal pasirinktus prioritetus ir sumažina vairuotojo darbo krūvį. PASIRINKTINĖJE SISTEMOJE NAUDOJAMI GRŪDŲ KOKYBĖS KAMEROS DUOMENYS IR UNIKALŪS 52 MADS AKUSTINIAI JUTIKLIAI, KURIE STEBI PASĖLIŲ JUDĖJIMĄ KŪLIMO IR VALYMO SISTEMOSE. Patogų naudoti IDEALharvest prietaisų skydelį galima rodyti terminale TechTouch arba iPadprogramėlėje SmartConnect™. Tai leidžia naudotojui lengvai dirbti su sistema ir optimizuoti rezultatus.

Ideal Sensor
Ideal Screen

TIESIOGINIS DERLIAUS KARTOGRAFAVIMAS

Naudojant GPS buvimo vietos nustatymo duomenis, tiesioginio derliaus kartografavimo funkcija leidžia MF IDEAL operatoriui terminalo ekrane tikruoju laiku matyti nuimto derliaus vaizdą. Galima akcentuoti konkrečių plotų derliaus nuėmimo metu vykstančius pasėlių našumo pokyčius, o ekrane pateikiama nuimto derliaus ploto arba lauko apžvalga, taip pat – faktinio derliaus duomenys ir drėgmės lygis dabartinėje kombaino vietoje. MF TaskDoc™ leidžia kiekvieną derliaus nuėmimo užduotį sukurti MF IDEAL mašinoje arba už jos ribų – ūkio biure ar bet kur kitur, kur yra interneto prieiga, ir tada belaidžiu ryšiu nusiųsti į mašiną.

Kartografija 2
Kartografija

AUTOMATINIS VAIRAVIMAS “MF GUIDE

Naudojant naujausias technologijas, parinktis MF GUIDE gali padėti pasiekti geresnių rezultatų, optimizuoti darbo lauke strategijas ir neleisti nukrypti nuo tikslo. MF Guide lengva nustatyti terminale, ji užtikrina standartinį iki 15-30 cm vairavimo tikslumą arba, jei reikia, pasirinktinai 4-15 cm tikslumą. Galima naudoti RTK signalą, kad tikslumas būtų dar didesnis. Dėl automatinio vairavimo sistemos operatorius gali sutelkti dėmesį ir pastangas maksimaliai išnaudoti mašiną. Po kiekvieno apsisukimo galulaukėje daugiafunkcinės vairasvirtės mygtuku galima iškart vėl įjungti vairavimo sistemą. Terminale informacija gali būti rodoma vaizduojant (iš naujo nustatomus) kelionės skaitiklius, kuriuose pateikiami nuimto derliaus ploto, degalų ir laiko sąnaudų duomenys. Galima pavadinti laukus, kad būtų paprasčiau valdyti, o operatorius galėtų gauti naudingos informacijos apie mašinos našumą.

Gulutinis 02

AUTOMATINIS APSISUKIMAS GALULAUKĖSE “MF AutoTurn

Naujoji funkcija MF AutoTurn* automatizuoja vairavimą galulaukėse, sumažina operatoriaus nuovargį ir iki 26% padidina derliaus nuėmimo efektyvumą.

Automatinis apsisukimo procesas galulaukėse atlieka šiuos veiksmus kai priartėjama prie galulaukės, sistema atliks visą užprogramuotų galulaukių seką, be operatoriaus įsikišimo:

  • Pakeliama pjaunamoji
  • Nuleidžiamas lenktuvas
  • Kombaino automatinis navigavimas į sekančią kelio liniją
  • Pjaunamosios ir lenktuvo grąžinimas į pjovimo padėtį

*maksimaliam našumui ir patogumui rekalinga RTK tikslumas

IDEAL 7IDEAL 8IDEAL 9
Pjaunamosios plotis, m7,7 – 9,2 -10,7 10,7 – 12,2 10,7 – 12,2 -13,7 
Pjauanmųjų tipasPowerFlow™arba DynaFlow™
Variklio cilindrų skaičius / darbinis tūris, l7 / 9,8 6 / 12,4 6 / 15,2 
Variklio galia, kW/AG338 / 460404  / 550485 /660
Variklio sistemos aušintuvasAirSenseTM su savaime reversuojamu ventiliatoriumi
Pavaros sistemaDriveCenterTM
Kūlimo – separavimo sistemaSingle HelixTMDual HelixTMDual HelixTM
Helix rotorių skaičius, vnt122
Kūlimo – separavimo rotorių ilgis, mm483748374837
Kūlimo – separavimo plotas, m22,273,584,06
ValytuvasIDEALbalanceTMIDEALbalanceTMIDEALbalanceTM
Bendras valytuvo plotas, m27,457,457,95
Bunkerio talpa, l12500 arba 17100 1710017100
StreamerTM iškrovimo greitis, l/s140  arba 210 210210
Smulkintuvas / peilių skaičius, vntBaseCut ™/ 56 arba ShortCut™ / 112 BaseCut ™/ 56 arba ShortCut™ / 128 ShortCut™ / 112
Smulkintuvo skleistuvas / darbinis plotisPassive TailboardTM  iki 9,5 m / ActiveSpreadTM iki 15,2 m
Priekinių ratų dydžiai800/70 R38 arba 900/60 R38
Galinių ratų dydžiai520/80 R26 arba 620/70 R26 arba 750 / 65 R26
Amortizuojantys vikšraiTrakRideTM 26” (660 mm pločio) / Trak RideTM 30” (760 mm pločio) / TrakRideTM 36” (910 mm pločio)
Galinis tiltas2 WD sustiprintas galinis tiltas / AllDrive 4 WDTM
Transportinis greitis, km/h25; 30; 40