Skip to content
16 1

Smulkintuvas

12 1
MF Activa S kombainuose naudojami smulkintuvai yra kuriami ir gaminami pačioje gamykloje, todėl perdavimai ir galios poreikis yra optimizuotas. Didelio diametro smulkintuvo rotorius ir karpyti peiliai bei priešpeiliai užtikrina kokybišką smukinimą ir paskleidimą. Smulkintuvo sūkiai darbo metu viršija 3500 aps/min, todėl variklio galia naudojama efektyviai, o esant poreikiui dar kokybiškiau susmulkinti šiaudus, galima reguliuoti priešpeilių atakos kampą ir smulkintuvo pobūgnio padėtį.

Valymo sistema

8 1
MF HC sietai padeda išvalyti grūdus iki aukščiausios kokybės, nebereikia jų papildomai valyti, taip sutaupomi papildomi kaštai. Prie didelio laidumo HC sietų prisideda ir visu darbiniu pločiu oro srautą sukuriantis ventiliatorius. Didesni tarpai tarp ventiliatoriaus menčių sukuria didelį oro kiekį, bet ne geitį, todėl ir smulkiausios kuliamos kultūros efektyviai valomos nedarant nuostolių.

AGCO Power variklis

11 1
Šiuose MF Activa S kombainų modeliuose montuojami AGCO Power 7,4 litro, 6 cilindrų variklis varikliai. Variklių galia gali būti skirtinga, priklauso koks kombaino modelis. MF 7345 Activa S ir MF 7345 MCS Activa S modeliuose yra sumontuoti  243 AG varikliai, MF 7347 Activa S ir MF 7347 MCS Activa S yra sumontuoti 306 AG varikliai. Visas variklio skyrius yra lengvai prieinamas, atliekant kasdieninės bei planinės priežiūros darbus.

Kūlimo sistemos

10 1
Stabilų, kokybišką kūlimą ir intensyvų separavimą atlieka 60 cm skersmens būgnas su 8 balastiniais svoriais ir 45 cm skermens atmušmo-sepravimo biteris – ABC sistema. Didelio našumo reikalaujantiems ūkiams galima rinktis 3 būgnų kūlimo-separavimo sistemą MCS. Atskirai reguliuojama pagrindinio pobūgnio priekinė ir galinė dalis kokybiškam kūlimui.

Grūdų bunkeris

10 1
Didelės talpos, net iki 8600 l grūdų bunkeris su aukštu ir našiu iškrovimu – dar vienas MF Activa S kombainų našumo didinimo aspektų. Massey Ferguson buvo pionieriai sukurdami viršutinio iškrovimo sraigę, kurią šiandien naudoja visi javų kombainų gamintojai, todėl net ir MF Activa S modeliai gali iškrauti į daugiau nei 4,20 m aukščio priekabas. Iškrovimo greitis 85 l/s Activa S modleiuose ir  105 l/s Activa S MCS modeliuose.

Proline kabina

13 1
PROLINE kabina – Massey Ferguson inžinieriu kūrinys pasitelkiant klientų lūkesčius. Erdvi, labai ergonomiška ir jauki darbuotojo aplinka. Kasdieninis kombaino ekploatavimas yra iššūkis, bet pasitelkus automatinę kuliamų kultūrų nustatymo sistemą ir PowerGrip daugiafunkcinę svirti, darbas su MF Activa S kombainu tampa lengvai įveikiama smagiu ūkio darbu. Lietiminis TechTouch 2T kompiuteris ne tik perteikia jūsų kombaino nustatymus, bet ir pataria priežiūros ir darbo klausimais.

Pjaunamoji

9 1
Javų pjovimas ir padavimas  – Massey Ferguson geriausiai žino, ko reikia tolygiam masės padavimui į kombainą, nes jie jau beveik 40 metų naudoja unikalias PowerFlow pjaunamąsias su juostiniu masės transporteriu. Visos kultūros pjaunamos bet kokiame aukštyje ypač tolygiai keliauja juostiniu transporteriu sraigės link, todėl padidėja kombaino našumas tiek sugulusiuose, tiek stačiuose javuose. Vertikalus, horizontalus ir slėgiui jautrus pjaunamosios kopijavimas – bet kokių kultūrų pjovimui.

MF ACTIVA S 7345-7347 | 260-306 AG

MF ACTIVA S – UNIVERSALU IR PATIKIMA.

MF ACTIVA S serijos kombainai skirti dideliems ir vidutinio dydžio ūkiams. Visi šios serijos kombainų modeliai pasižymi kokybišku ir švelniu kūlimu, pasiekiamu dėl lengvo kombaino pritaikymo prie skirtingų derliaus nuėmimo sąlygų. Prie šių kombainų pelningumo prisideda ir racionalūs jo eksploatavimo kaštai. Ypač patikima konstrukcija: mažai sudėtingų elektros, hidraulikos ar mechanikos sistemų, pilnai rėminė konstrukcija su atskira važiuokle ir atskira kūlimo sistema.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


ACTIVA S  –  tai populiariausi Massey Ferguson kombainai ne tik Lietuvoje bet ir Europoje. Activa S yra paprasčiausias ir tuo pačiu galimai našiausias kombainas ūkiams siekiantiems su mažiausiomis investicijomis gauti didžiausią darbo našumą. Visas kombainas sukurtas ant rėminės važiuoklės. Segmentinė kūlimo – separavimo modulių konstrukcija ne tik sustiprina kombaino korpusą, bet ir esant reikalui, leidžia pakeisti vieną ar kitą segmentą minimaliai investuojant. Aukšta prošvaisa, geras svorio paskirstymas ant ašių ir reguliuojamas galinio tilto tarpuvėžis leidžia ACTIVA S javų kombainais dirbti ir labai šlapiomis sąlygomis.

Mf 7347 Activa S Brochure Ghost Flat 1920x1080 1
9

KŪLIMO-SEPARAVIMO SISTEMA

Pati kūlimo-separavimo sistema – pasiteisinusi ir pagrindu mažai besikaičianti jau daugiau nei 30 metų. Activa S modeliai aprūpinti 2 būgnų ir 5/6 kratiklių kūlimo – separavimo sistema. Tai kombainai dažniausiais pasirenkami vidutinių ūkių savininkų. Activa S MCS – 3 būgnų ir 5/6 kratiklių sistemas turintys derliaus nuėmimo kombainai, kurie skirti daugiau dideliems ūkiams. MCS sistema kai kurias atvejais gali padidinti kombaino našumą iki 20-25%. Massey Ferguson MCS sistema – tai unikalus sprendimas ūkiams auginantiems įvairias kultūras. Kiekvieni metai yra iššūkis, kiekvienos kultūros derliaus nuėmimas – taip pat. MCS – ši sistema gali būti naudojama kaip 1 būgno kūlimo-separavimo sistema, kai reikia kulti trapias ir jautrias kultūras kaip rapsai, žirniai, pupos ar per daug sausi javai. Tokiu būdu pastarieji nėra žalojami, bet efektyviai kuliami, o tuo pačiu, šių kultūrų šiaudai nesumalami ir be reikalo nepakraunama valymo sistema. Kai kuliamos kultūros drėgnos, turinčios daug šiaudų yra naudojama visų 3 būgnų ir pobūgnių sistema MCS, kuri sukuria papildomą intensyvią separaciją, tuo pačiu padidindama kombaino našumą. Massey Ferguson Activa S kombainai su MCS sistema tarsi dvi kūlimo – separavimo mašinos viename kombaine.

VARIKLIO SKYRIUS

Variklio skyrius apgalvotas iki smulkmenų. Aušinimo radiatorių paketas su rotoriniu dulkių aspiratoriumi ne tik nuvalo ir nusiurbia nešvarumus nuo radiatoriaus, bet, tuo pačiu, išvalo ir orą, patenkantį į oro filtro korpusą. Tokiu būdu oro filtras rečiau užnešamas nešvarumais, operatorius mažiau laiko praleidžia ruošdamas kombainą kasdieniniam darbui.

Kaip ir visuose Massey Ferguson kombainuose ar traktoriuose, taip ir ACTIVA S serijos derliaus dorojimo mašinose naudojami AGCO POWER varikliais. Visi varikliai atitinka Tier 4 Final emisijų reikalavimus. Jokių papildomų EGR, kietųjų dalelių ar kitų sistemų nėra įrengta, tik SCR, todėl būsite ramūs, kad jūsų kombaino variklis nekels jokių papildomų problemų ar išlaidų.

11 1
13 1

PROLINE KABINA

PROLINE kabina – Massey Ferguson inžinieriu kūrinys pasitelkiant klientų lūkesčius. Erdvi, labai ergonomiška ir jauki darbuotojo aplinka. Kasdieninis kombaino ekploatavimas yra iššūkis, bet pasitelkus automatinę kuliamų kultūrų nustatymo sistemą ir PowerGrip daugiafunkcinę svirti, darbas su MF Activa S kombainu tampa lengvai įveikiama smagiu ūkio darbu. Lietiminis TechTouch 2T kompiuteris ne tik perteikia jūsų kombaino nustatymus, bet ir pataria priežiūros ir darbo klausimais.

ŠIAUDŲ SMULKINTUVAS

Šiaudų smulkintuvas specialiai sukurtas kad būtų užtikrintas smulkinimo ir tolygaus paskleidumo našumas. Tinka ūkininkams, taikantiems supaprastintą žemės dirbimą MIN-TILL ar tiesioginę sėją NO-TILL. MF 7345 S modelyje smulkintuvas turi 52 peilius, MF 7347 S – 64 danty­tus peilius išdėstytus 4 eilėmis, todėl šiaudai susmulkinami ypač gerai, o didelis smulkintuvo greitis sukuria didelę susmulkintos masės paskleidimo jėga. Tokiu būdu naudojant net ir didesnio nei 6,0 ar 6,8 m darbinio pločio pjaunamąsias šiaudai bus pa­skleisti tolygiai visu pločiu.

6

Activa S kombaino išskirtinumai

 • Schumacher pjovimo sistema
 • Padidinto našumo pjaunamosios FreeFlow arba PowerFlow
 • Tolygus masės srautas jau nuo pjaunamosios
 • Unikali ABC arba MCS kūlimo – separavimo sistema
 • Efektyvus ir našus kūlimas
 • Keičiamas separavimo intensyvumas
 • Švariausias rinkoje valymas, HC didelio laidumo sietai
 • Efektyvus smulkinimas ir pelų paskleidimas
 • Ypač stipri rėminė kombaino konstrukcija
 • AGCO Power varikliai
 • Mažiausios kuro sąnaudos
 • Labai ergonomiška PROLINE kabina
 • Paprastas ir patogus valdymas ir priežiūra
 • Mažiausi eksploatavimo kaštai
ACTIVA S MODELIAI
Variklio galia, kw/AG
Pjaunamosios plotis, mKūlimo būgnas, mmSeparavimo biteris, mmSeparatorius, mmPapildoma separacijaKratiklių skaičius, vntBendras separacinis plotas, m2Sietų plotas, m2Bunkerio talpa, lIškrovimo aukštis, mIškrovimo greitis, l/s
MF 7345
 
191/260
 
5,40–7,00
 
1340×600
 
450ABC segmentas56,724,6786004,285
MF 7345 MCS
 
191/260
 
5,40–7,60
 
1340×600
 
450
 

1340 x 600
MCS57,624,6786004,2105
MF 7347
 
225/3066,00‒7,60
 
1600×600450ABC segmentas67,995,5886004,285
MF 7347 MCS
 
225/306
 
6,00‒7,60
 
1600×600
 
450
 
1340 x 600
 
MCS69,065,5886004,2105

Galerija