Skip to content
Eme Mf7370 Beta Combine Working Hu 0714 9545

MF BETA 7360-7370 | 306-360 AG

NAŠUS, PROTINGAS, PATIKIMAS.

MF Beta serija sukurta pagal reiklių klientų poreikius ir pasižymi lengvu aptarnavimu, retesniu priežiūros poreikiu, darbo sąnaudų sumažėjimu. Optimizuotas perdavimų, velenų ir diržų skaičius, sukurta ypatinga darbinė aplinka operatoriui bei efektyvi ir naši kūlimo sistema Jūsų javams, rapsams, kukurūzams ar kitoms kultūroms. Ypač sudėtingam darbui sukurtas SuperCut™ smulkintuvas su 6 eilėmis išdėstytais karpytais peiliais. Visos šios savybės džiugina Massey Ferguson kombainų savininkus visame pasaulyje.

Visai Massey Ferguson savaeigei technikai taikomi tie patys bruožai – išskirtinis dizainas, ypač padidinantis darbo efektyvumą, ergonomiškas valdymas, unikali komplektacija pagal kliento poreikius ir labai lengvas priežiūros darbų atlikimas. MF Beta javų kombainų šoniniai gaubtai plačiai atsiveria, suteikdami puikią prieigą prie pavaros elementų, centralizuotos tepimo sistemos taškų ir kitų svarbių kombaino elementų.

Reikia
patarimo?

Paskambinkite mums


KŪLIMO-SEPARAVIMO SISTEMA

Visiems puikiai žinoma MCS kūlimo-separavimo sistema ir 5 arba 6 klavišiniai kratikliai – optimaliausia derliaus nuėmimo technologija rytų ir šiaurės Europoje. Paprasta kūlimo-separavimo sistemos technologija, 60 cm skersmens kūlimo būgnas su 8 balastiniais svoriais, paprasti, aukštas kaskadas turintys kratikliai reikalauja pakankamai mažai galios, kulant ir didelius derlius turinčiuose laukuose.

777
7

VARIKLIS

Kaip ir traktoriuose, Massey Ferguson kombainuose naudojami pasaulyje geriausiai žemės ūkyje vertinami AGCO Sisu Power varikliai. Aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail užtikrina mažas kuro sąnaudas, efektyvų kuro sunaudojimą, o didelį sukimo momentą turintys varikliai užtikrina stabilų visų kombaino komponentų veikimą – tai būtina efektyviam masės padavimui ir kūlimui. Tinkamai suderinta variklio galia ir kūlimo sistemos galios poreikis, leidžia Massey Ferguson kombainams pasiekti mažiausias kuro sąnaudas rinkoje. Integruota aušinimo sistema su aktyviu dulkių aspiratoriumi užtikrina, kad aušinimo sistema visada dirbtų efektyviai.

NAŠUS GRŪDŲ VALYMAS

Daugiau nei 4 m ilgio masės paruošimo ir valymo stalas užtikrina švariausią valymą sunkiausiomis sąlygomis. Tolygus masės išsluoksniavimas, didžiosios dalies pelų atskyrimas jau iškart nuo kratomosios lentos ir didelio laidumo sietai HC – tai Jūsų raktas į greitą ir nepriekaištingą valymą. Didelio laidumo sietai jau daugiau nei 20 metų naudojami Massey Ferguson javų kombainuose. Jų specialus dizainas leidžia 15‒20 % greičiau išvalyti tą patį masės kiekį, todėl dirbant sunkiomis sąlygomis, Jūsų grūdai bunkeryje bus švaresni.

66666
8

ŠIAUDŲ SMULKINIMAS

SuperCut 6 eilių šiaudų smulkintuvas specialiai sukurtas kad būtų užtikrintas smulkinimo ir tolygaus paskleidumo našumas. Tinka ūkininkams, taikantiems supaprastintą žemės dirbimą MIN-TILL ar tiesioginę sėją NO-TILL. SuperCut smulkintuvas turi 72 arba 88 danty­tus peilius išdėstytus 6 eilėmis, todėl šiaudai susmulkinami ypač gerai, o didelis smulkintuvo greitis sukuria didelę susmulkintos masės paskleidimo jėga. Tokiu būdu naudojant net ir didesnio nei 7,0 ar 7,7 m darbinio pločio pjaunamąsias šiaudai bus pa­skleisti tolygiai visu pločiu.

SKYLINE KABINA

Geros sąlygos kabinoje yra raktas į geriausią mašinos ir operatoriaus darbą. Didelė ervė, puikus matomumas ergonomiškoje kabinoje su patogiai išdėstytais valdymo įtaisai palengvina darbo krūvį ir padidina produktyvumą. Intuityvūs “TechTouch” 10,4‘‘ įstrižainės terminalas padalintas į 4 dalis pateikia informaciją akimirksniu , o patogus porankis su „Powergrip“ vairalazde leidžia pagrindines kombaino funkcijas valdyti vienu pirštu.

6666po 1

Kombainas Jūsų poreikiams:

  • Schumacher pjovimo sistema
  • Padidinto našumo pjaunamosios FreeFlow arba PowerFlow
  • Tolygus masės srautas jau nuo pjaunamosios
  • Efektyvus ir našus kūlimas
  • AGCO Power varikliai.
  • Efektyvus smulkinimas ir pelų paskleidimas

Techniniai duomenys

ModelisVariklio galiaPjaunomosios plotisKūlimo būgnas, mmSeparavimo biteris, mmSeparatorius, mmKratiklių skaičius, vntBendras separacinis plotas, m2Sietų plotas, m2Perkūlimo monitoringo sistemaBunkerio talpa, lIškrovimo aukštis, mIškrovimo greitis, l/s
BETA 7360225/3065,40-7,701340 X 6004501340×60057,624,67Standarte90005105
Beta 7370265/3605,40-7,701600 x 6004501600×60069,065,58Standarte90005105
 

Galerija